ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Jakie oprawy świetlówkowe wybrać? | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Jakie oprawy świetlówkowe wybrać?

Garaż i piwnica

Odpowiedź:

Kiedy mówisz o oprawach świetlówkowych, najprawdopodobniej masz skojarzenia z migającymi na suficie, brzęczącymi szkolnymi jarzeniówkami. Pozwól nam się przekonać, jak dalece ten rodzaj oświetlenia zmienił się w przeciągu ostatnich kilku lat – gwarantujemy, żebędziesz mile zaskoczony!

Niezależnie od tego jaką opinią cieszą się lampy świetlówkowe, warto sobie uświadomić , że stanowią najprawdopodobniej część naszego codziennego życia, choć zwykle nawet ich nie zauważamy - w różnych instytucjach, w szkole, w szpitalu czyw pracy. Są praktycznie wszędzie.
 
  
Porównując pierwotny wzór świetlówki z dzisiejszym, można zauważyć w ilu kwestiach dokonano znacznych ulepszeń. Zniknęło irytujące migotanie i brzęyczenie, kilkukrotnie zwiększyła się jasność i żywotność świetlówki, powstały jej designerskie wersje a nawet wdrożono tam technologię LED, która wspomniane wcześniej ulepszenia wprowadziła na kolejny poziom zaawansowania. Właśnie dzięki tym ulepszonym właściwościom i ogromnym oszczędnościom, które generują, świetlówki utrzymały się na rynku, a popyt na nie wciąż wzrasta, wraz z ich popularnością.
 
 
 
Jak już wspomniano, dawniej świetlówki zwykle montowało się w budynkach o przeznaczeniu innym niż mieszkalne. Czy dziś ta sytuacja uległa zmianie? W jakich więc pomieszczeniach w Twoim domu świetlówki mogą znaleźć swoje miejsce?  
Najlepiej zastosować je w pomieszczeniach, w których potrzebne jest natychmiastowe, silne źródło światła. . Takimi pomieszczeniami są na przykład piwnica, garaż, warsztat albo strych - tam doskonale wkomponuje się natynkowa wersja świetlówek. Może to być również kuchnia, w której wiszące świetlówki z oświetleniem podszafkowym świetnie się sprawdzą w trakcie gotowania.
 

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Powiązane produkty

Kolejne pytania z kategorii

Jaką lampę wybrać do salonu i sypialni? Salon i sypialnia
Jaką LED taśmę wybrać do kuchni? Oświetlenie kuchenne

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i