ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Ledvance SMART+ - inteligentne oświetlenie | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Filtrowanie

Wczytywanie filtru ...

Ledvance SMART+

Vendor 1
  • Najczęściej sprzedawane
  • Najczęściej oglądane
Wyświetl kolejne

Opis kategorii

Technologia SMART+ - oświetlenie ściemnialne w Twoim domu


Masz problem ze znalezieniem włącznika do światła? Przeraża Cię konieczność wychodzenia z ciepłego łóżka, aby zgasić światło?

Dzięki inteligentnej technologii SMART + firmy LEDVANCE przekształcasz swój dom w smart-dom, w którym czujesz się przytulnie i komfortowo.

SMART + pozwala błyskawicznie sterować, przyciemniać i personalizować oświetlenie za pomocą smartfona lub głosu.

Nasze liczne produkty do oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego są nie tylko super stylowe, ale także niezwykle wydajne. Oszczędzają pieniądze, pozwalają wyczarować dowolny nastrój oświetleniowy i po prostu sprawiają, że czujesz się bezpieczniej.

Produkty SMART+ oświetlenia ściemnialnego wewnętrznego i zewnętrznego są nie tylko stylowe, ale niezwykle wydajne. Zaoszczędź pieniądze, stwórz dowolny nastrój za pomocą oświetlenia!

Postaw na technologię SMART + w swoim domu! Żarówki ściemnialne firmy LEDVANCE zapewnią Ci możliwość dostosowania poziomu jasności światła w dowolnym pomieszczeniu. Dzięki pilotowi smart wifi możesz sterować oświetleniem w swoim domu w dowolnym momencie, bez użycia głosu. Ledowe żarówki LEDVANCE o mocy 50W, 30W oraz 10W będą doskonałym rozwiązaniem zarówno dla firm i dla klientów indywidualnych. Ściemnialne oświetlenie LEDVANCE SMART+ to inwestycja na lata.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i