ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Zewnętrzne słupki zasilające | Liderlamp.pl
Porównać
Zaloguj się
Zarejestruj się
Levý banner
Pravý banner

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

22 307 05 83 (Pn.- Pt. 7-15:30)
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Filtrowanie

Wczytywanie filtru ...

Zewnętrzne słupki z gniazdkiem

  • Najczęściej sprzedawane
  • Najczęściej oglądane
Wyświetl kolejne

Opis kategorii

Zewnętrzne słupki z gniazdem - dostęp do prądu kiedy tego potrzebujesz


Zewnętrzny słupek zasilający jest elementem koniecznym w przydomowym ogródku czy na działce. Taki słupek zasilający zewnętrzny pozwala na podłączenie ozdobnych lampek czy sprzętów ogrodowych bez zastanawiania się, czy długość kabla jest wystarczająca. Nie musisz już o tym myśleć, wystarczy, że podepniesz kabel do gniazdka w słupku zasilającym i po problemie.

Dlaczego warto kupić zewnętrzny słupek ogrodowy?

Wśród naszych klientów dużą popularnością cieszy się przede wszystkim zewnętrzny słupek zasilający 4z oraz zewnętrzny słupek zasilający 2z - są to najbardziej standardowe opcje, najczęściej wybierane przez klientów. Zewnętrzny słupek ogrodowy to coś, bez czego się nie obędziesz, planując niedzielnego grilla, przyjęcie w ogrodzie czy wiosenne porządki w ogródku. Doskonałą opcją jest zewnętrzny słupek zasilający z timerem, który wyłączy się sam po ustalonym czasie.

Dzięki temu nie musisz się zastanawiać, czy wyłączyłeś lampki ozdobne na noc. Słupek zasilający z gniazdami na zewnątrz jest wykonany w taki sposób, że nie straszne mu trudne warunki atmosferyczne. Obudowa zewnętrznego słupka zasilającego jest wykonana z materiałów odpornych na deszcz czy śnieg, jednak oczywiście przy przedłużonych opadach dobrze jest schować go do środka, aby mógł służyć przez lata.

Rabaty i nowości priorytetowo na e-mail

Gadżety i instrukcje. Raz na jakiś czas bezpośrednio na e-mail.

Wyrejestrowanie

Copyright © 1994 – 2021 Donoci sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i