ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Tuya - inteligentne lampy i akcesoria | Liderlamp.pl
Nowy system magazynowy działa już prawidłowo i ponownie realizujemy wysyłki z prędkością, do której jesteście przyzwyczajeni. Przepraszamy za wcześniejsze opóźnienia. Więcej tutaj.
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Filtrowanie

Wczytywanie filtru ...

Tuya Inteligentny Dom

  • Najczęściej sprzedawane
  • Rabaty tygodnia
  • Najczęściej oglądane
Wyświetl kolejne

Opis kategorii

Tuya SmartHome - inteligentne oświetlenie Tuya


Steruj swoim domem za pomocą jednej aplikacji, która automatycznie przełącza się na język, którego zwykle używasz w swoim telefonie. Znajdziesz tu wszystko, od oświetlenia po sterowniki do rolet i żaluzji. Bądź panem światła w swoim domu dzięki produktom, które obsługują aplikację Tuya SmartHome.

W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim ściemnialne lampy Tuya jak i ściemnialne żarówki marki Tuya.

Oprócz lamp, posiadamy także inteligentne akcesoria oświetleniowe tj. gniazdko Tuya. Urządzeniami możesz sterować za pomocą Tuya WiFi albo Tuya Bluetooth.

Kamery i dzwonki do drzwi Tuya

Skorzystaj z inteligentnych czujników i kamer Tuya, które łatwo łączą się z siecią Wi-Fi, i miej oko na to, co dzieje się w Twoim ogrodzie. Dodatkowo, sprawdź na swoim smartfonie, czy okna i drzwi są zamknięte lub dostosuj temperaturę za pomocą inteligentnego termostatu - ustawiając komfortową temperaturę jeszcze przed Twoim przyjazdem.

Do instalacji wszystkich produktów nie potrzeba niczego specjalnego. Wszystkie produkty zostały zaprojektowane z myślą o szybkiej i łatwej instalacji. Możesz połączyć się z kilkoma produktami, które mogą pochodzić od kilku różnych marek.

Copyright © 1994 – 2022 Donoci sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i