ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Czujniki | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Filtrowanie

Wczytywanie filtru ...

Czujniki

Vendor 1
  • Najczęściej sprzedawane
  • Najczęściej oglądane
Wyświetl kolejne

Opis kategorii

Lampy led z czujnikiem ruchu - czujniki do domu i ogrodu


Czy często poruszasz się dookoła domu lub po ogrodzie po zmroku? Nie chcesz szukać wyłącznika za każdym razem, gdy idziesz w nocy do toalety lub do lodówki? W takim razie znajdujesz się we właściwym miejscu i możesz wybierać z naszej bogatej oferty czujników.

Czujnik zewnętrzny jest świetnym rozwiązaniem zarówno wewnątrz pomieszczenia, jak i na zewnątrz domu. Montując na korytarzu czujnik ruchu masz pewność, że dziecko, które obudzi się w nocy się nie przewróci. Z powodu bezpieczeństwa dobrze jest zamontować czujnik ruchu do lampy. Taki czujnik zbliżeniowy spowoduje włączenie światła. Czujnik ruchu do led nie jest trudny w montażu, a robi dużą różnicę.

Jeśli zainstalujesz czujnik na właściwym miejscu, będzie rejestrować każdy twój krok za pomocą czujnika ruchu i zapali światło za każdym razem, jak tylko się zbliżysz. Wiele czujników korzysta z technologii PIR, które potrafią reagować na promieniowanie podczerwone emitowane przez ludzkie ciało.

Dzięki temu czujniki PIR są aktywowane i zapalają światło. Niektóre czujniki używają przełącznika zmierzchowego, który pozwala im to, że automatycznie zapalają się dokładnie wtedy, gdy jest to najbardziej potrzebne - czyli po zmroku. 

Czy poszukujesz może akcesoriów oświetleniowych lub szukasz nowego oświetlenia? Sprawdź naszą ofertę - wierzymy, że znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz!

Copyright © 1994 – 2022 Donoci sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i