ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Xiaomi Smart | Liderlamp.pl
Nowy system magazynowy działa już prawidłowo i ponownie realizujemy wysyłki z prędkością, do której jesteście przyzwyczajeni. Przepraszamy za wcześniejsze opóźnienia. Więcej tutaj.
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Filtrowanie

Wczytywanie filtru ...

Xiaomi

Vendor 4
  • Najczęściej sprzedawane
  • Najczęściej oglądane
Wyświetl kolejne

Podkategorie: Xiaomi Smart - wybierz podkategorię

Opis kategorii

Xiaomi

Xiaomi to jedna z najszybciej rozwijających się marek zajmujących sie elektroniką i jeden z najlepszych startupów ostatnich lat. Oferuje wiele produktów, które możesz wykorzytsać w swoim inteligentnym domu. Niezależnie od tego, czy jest to odkurzacz automatyczny, inteligentne oświetlenie, produkt do pielęgnacji ciała, gotowania czy rozrywki. Wszystko to możesz łatwo i szybko kupić w naszym sklepie internetowym.


Inteligentnym oświetleniem można łatwo sterować za pomocą smartfona i aplikacji, co umożliwia wygodną kontrolę. U nas możesz kupić nie tylko kompletne oświetlenie, ale także wiele żarówek i taśm LED.


Xiaomi zajmuje się nie tylko ułatwieniem sterowania oświetleniem, ale także pomocą w sprzątaniu, gotowaniu i higienie osobistej. Nowoczesne odkurzacze to najpopularniejsze narzędzia do sprzątania, dlatego oferujemy kilka ich rodzajów, aby zaspokoić Twoje potrzeby. W naszym sklepie znajdziesz również urządzenia kuchenne, takie jak czajniki.


Myślimy również o Twoim zdrowiu i sporcie, dlatego znajdziesz u nas kilka modeli inteligentnych zegarków posiadających różne funkcje (monitorowanie poziomu tlenu we krwi, poziomu stresu, energii ciała, tętna w czasie rzeczywistym, cyklu snu – faza REM, sen głęboki i lekki). Zegarek posiada również czujniki tętna, czujnik przyspieszenia, żyroskop, czujnik geomagnetyczny, barometr, czujnik światła otoczenia, czujnik SpO2.


Nie można pominąć również bezpieczeństwa. Czujniki ruchu i detektory zawsze ostrzegają o podejrzanych ruchach w domu, biurze lub garażu. Jednocześnie dzięki aplikacji mobilnej masz wszystko pod kontrolą, dzięki czemu nigdy nie zapomnisz o otwartych oknach lub drzwiach, gdy wyjeżdżasz na wakacje.

Copyright © 1994 – 2022 Donoci sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i