ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Lampy przemysłowe | Liderlamp.pl
Nowy system magazynowy działa już prawidłowo i ponownie realizujemy wysyłki z prędkością, do której jesteście przyzwyczajeni. Przepraszamy za wcześniejsze opóźnienia. Więcej tutaj.
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Filtrowanie

Wczytywanie filtru ...

Oświetlenie przemysłowe

Vendor 5
  • Najczęściej sprzedawane
  • Najczęściej oglądane
Wyświetl kolejne

Opis kategorii

Oświetlenie przemysłowe LED - dobierz odpowiednie lampy ledowe przemysłowe!


Jeśli potrzebujesz oświetlenie korytarza, tunelu, magazynu czy też zakładów produkcyjnych, przedstawiamy lampy przemysłowe LED, stosowane zarówno w środku budynku jak i na zewnątrz. Oświetlenie przemysłowe posiada wysoki stopień ochrony IP65 i wykonane jest z wysokiej jakości materiałów.

Gdzie najlepiej pasuje oświetlenie przemysłowe?

W zakurzonych miejscach, w zakładach produkcyjnych i chemicznych wykorzystywane są najczęściej świetlówki przemysłowe. Lampy przemysłowe LED charakteryzują się odpornością na wilgoć, kurz, wodę a także na uszkodzenia i uderzenia mechaniczne. Przy doborze lamp technicznych do takich pomieszczeń, warto zwrócić szczególną uwagę na lampy przemysłowe hermetyczne.

Z racji na specyfikę tego rodzaju oświetlenia, zalecamy dokładne zapoznanie się ze specyfikacją każdej z lamp, aby wybór przed zakupem oświetlenia był jak najbardziej trafny. Nasza oferta jest bogata w różnego rodzaju lampy techniczne każdego przeznaczenia.

W ofercie oświetlenia zewnętrznego przemysłowego znajdziesz nie tylko świetlówki przemysłowe, ale też plafon zewnętrzny, czy techniczną oprawę świetlówkową.

Copyright © 1994 – 2022 Donoci sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i