ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Wentylatory sufitowe | Liderlamp.pl

W magazynie mamy 560 000 oświetleńDarmowa dostawa od 200 złPrezent przy zakupie powyżej 550 zł

Dzwońcie na numer 22 307 05 83

0
Ulubione produkty
0

Nie masz żadnych ulubionych produktów.

Levy banner DOPRAVA
Pravý banner
Wszystkie kategorie
Doprava zdarma KATEGORIE banner

Wentylatory sufitowe

 • Typ
 • Liczba żarówek
 • Materiał
 • Kolor
 • Gniazdo
 • Stopień ochrony (IP)
 • Max. moc źródła
 • Napięcie
 • Marka
 • Styl
 • Miejsce
 • Dostępność

Typ

Inne marki
Kategoria Typ dzieli oświetlenia według ich odmian a ty możesz wybrać oświetlenie dokładnie według twojego wykorzystania.

Liczba żarówek

Wybierz lampę z dokładną liczbą żarówek. Jeśli wybierasz żyrandol, czy lampkę z jedną żarówką to pomoże pasek przewijania.

Materiał

Inne marki
drewno (52)
metal (91)
plastik (24)
szkło (51)
Materiał oznacza z jakiego materiału jest produkt wyprodukowany. Jeżeli chcesz wybrać produkty szklane, wtedy zaznacz „okienko szkło.“

Kolor

Inne marki
Kolor oznacza to, jaki kolor będzie mial produkt. Jeżeli wybierzesz „złoty“ wtedy pokażą się tylko takie produkty, które są złote lub złoty kolor zawierają.

Gniazdo

Inne marki
E14 (15)
E27 (25)
G9 (2)
GU10 (3)
R7s (1)
Dzięki temu filtru możesz wybrać produkt z żądanym gniazdem. Każde światło jest wyposażone konkretnym gniazdkiem, a do tego trzeba dopasować żarówkę z konkretnym trzonkiem. Jeśli nie wiesz jaki trzonek ci jest potrzebny, może ci poradzi ten artykuł.

Stopień ochrony (IP)

Inne marki
IP20 (82)
IP44 (3)
Stopień ochrony (IP) Określa opór urządzeń elektrycznych przed penetracją cząstek stałych, łącznie z kurzem a przed wniknięciem wody. Określony jest tzw. Kodem IP, który składa się ze znaków „IP“ i dwoma cyframi: pierwsza cyfra oznacza, że obudowa zapewnia ochronę przed dostępem do niebezpiecznych części umieszczonych wewnątrz, i równocześnie zapewnia ochronę przed wnikaniem obcych ciał stałych, druga cifra oznacza oznacza, że obudowa zapewnia ochronę przed skutkami wnikania wody. Więcej informacji w tym artykule.

Max. moc źródła

Potrzebujesz naprawdę silne światło? Za pomocą filtra „Max. moc źródła“ wybierz odpowiedni produkt. Podane wartości są podane w jednostkach watów (W) i wyrażają Max. moc jednego źródła światła (żarówki).

Napięcie

Inne marki
230V (87)

Marka

Polecamy
Globo (23)
Inne marki
Wybierz markę według twojego wyboru. Niektóre marki polecamy, są one wypróbowane i dostępne. Ostanie marki o wysokiej jakości są tuż pod nimi.

Styl

Inne marki

Miejsce

Inne marki
   Wentylatory sufitowe
 
 Zapomnij o uczuciu gdy jest Ci duszno i z trudem oddychasz gdy jest bardzo gorąco.Kup  wentylator i masz problem z głowy. Latem idealnie chłodnym powietrzem zapewni przyjemną atmosferę, a w zimie, aby pomóc ogrzać pomieszczenie- sprawdzi się dzięki sprzęgłu jedno kierunkowemu który zwraca ciepłe powietrze z sufitu z powrotem do pokoju. Oczywiście istnieje możliwośc zdalnego sterowania.Wszak ,że wentylator sufitowy z taką opcją musi by bardzo dobrze zamontowany.
Istnieją też typy wentylatorów ze światłem i  bez niego.W przypadku pierwszej opcji, nie musimy już szukac innej opcji oświetlenia takiej jak np. żyrandole czy innej lampy.
 
 Wentylatory sufitowe z oświetleniem produkuje austriacka firma Globo, która dostarcza także lampy do całego domu i ogrodu. Wentylatory sufitowe z oświetleniem tej marki są niezawodne pod względem wysokiej jakości, a dodatkowo w atrakcyjnej cenie. Nasza oferta przedstawia wiele wariacji kolorów i różnego rodzaju sposobów wykonania, na pewno jest w czym wybierać!
 
 
 

Rejestr handlowy: Sąd Okręgowy w Brnie, znak pliku część C, wstaw 92055 

Copyright © 1992 – 2018 Donoci sp. z o.o.