ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Krzesła biurowe i krzesła gamingowe | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Filtrowanie

Wczytywanie filtru ...

Krzesła biurowe i krzesła gamingowe

  • Najczęściej sprzedawane
Wyświetl kolejne

Opis kategorii

Krzesła biurowe i krzesła do gier


W kategorii Krzesła biurowe i krzesła gamingowe  na pewno znajdziesz te odpowiednie. Krzesła wykonane są z najlepszych materiałów i zapewniają wygodne siedzenie nawet po kilku godzinach. Powierzchnia krzeseł pokryta jest mikroporami zapewniającymi doskonałą wentylację.


Chcesz ożywić swój kącik gier lub pracy? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą krzeseł z podświetleniem RGB. Krzesła te posiadają wbudowane źródła LED RGB, dzięki czemu można ustawić żądany kolor podświetlenia za pomocą pilota. Oświetlenie jest ładowane przez złącze USB. Krzesła te można podłączyć do power banku który można przechowywać w poręcznej kieszeni bezpośrednio na krześle. Na naszej stronie znajdziesz a kategorię dedykowaną tylko power bankom. Wybierz jeden z kilku wariantów.


Krzesła wyposażone są w sprytne mechanizmy, takie jak mechanizm motylkowy z podnośnikiem gazowym. Służy do dopasowania krzesła do odpowiedniej wysokości. Podłokietniki są regulowane w dwóch płaszczyznach, a solidne kółka z wytrzymałego nylonu pozwolą na wygodne przenoszenie krzesła.

Copyright © 1994 – 2022 Donoci sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i