ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Lampy owadobójcze | Liderlamp.pl
Nowy system magazynowy działa już prawidłowo i ponownie realizujemy wysyłki z prędkością, do której jesteście przyzwyczajeni. Przepraszamy za wcześniejsze opóźnienia. Więcej tutaj.
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Filtrowanie

Wczytywanie filtru ...

Pułapki na owady

Vendor 2
  • Najczęściej sprzedawane
  • Rabaty tygodnia
  • Najczęściej oglądane
Wyświetl kolejne

Opis kategorii

Lampy owadobójcze - must have na letnie wieczory


Spędzając coraz więcej czasu na zewnątrz, lampa na owady to gadżet, bez którego nie możesz się obyć. Nie ma nic bardziej denerwującego niż namolne bzyczenie owadów i ukłucia komarów. Dlatego z ratunkiem przychodzi lampa owadobójcza - i już w spokoju możesz się zrelaksować na balkonie czy w ogródku.

Dobrym rozwiązaniem są też pułapki na owady - na przykład pułapka na komary elektryczna. Dzięki ich niewielkiemu rozmiarowi możesz je zamontować nawet na małym balkonie. Przynęta do łapania komarów pozwoli Ci na wieczorne chwile relaksu - podobnie jak pułapka na komary elektryczna. Jeśli owady szczególnie doskwierają w Twoim otoczeniu, przedmiotem wartym uwagi jest rakieta do łapania owadów. 

Problem z owadami poza miastem

Jeśli masz ogród albo działkę za miastem, z pewnością owady dają Ci w kość. Ale nie tylko one - krety czy nornice niszczą ciężką pracę włożoną w stworzenie ogródka. Dlatego musisz się zaopatrzyć w solarny odstraszacz gryzoni. Taki odstraszacz gryzoni solarny pozbędzie się tych szkodników w Twojego ogródka, bez robienia im krzywdy.

Bez względu na to czy mieszkasz w mieście, czy na wsi, pułapka na muchy elektryczna przyda Ci się. Elektryczna pułapka na owady jest wygodna w użytku i spisuje się znakomicie. Elektryczna pułapka na komary to nowoczesne rozwiązanie problemu uciążliwych owadów. Każda pułapka na owady elektryczna to dobra inwestycja, za którą sobie podziękujesz po grillu spędzonym bez ukąszeń i odganiania się od owadów.

Copyright © 1994 – 2022 Donoci sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i