ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Słuchawki, mikrofony i web kamery | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Filtrowanie

Wczytywanie filtru ...

Słuchawki, mikrofony i web kamery

  • Najczęściej sprzedawane
  • Najczęściej oglądane
Wyświetl kolejne

Podkategorie: Słuchawki, mikrofony i web kamery - wybierz podkategorię

Opis kategorii

Słuchawki, mikrofony i web kamery


Słuchawki do słuchania muzyki, podcastów lub do rozmów telefonicznych stają się coraz bardziej popularne i odpowiada temu szeroka oferta. W ostatnich latach wybierane są szczególnie te bezprzewodowe modele wykorzystujące technologię Bluetooth, zarówno klasyczne słuchawki nauszne, jak i te douszne. Jeżeli zależy ci na jak najlepszej jakości dźwięku podczas gry lub słuchania muzyki, wybierz typ słuchawek nausznych, czyli tych zakładanych przez głowę.


Podstawowy podział słuchawek opiera się na ich konstrukcji, tym samym sposobie, dzięki któremu słuchawki utrzymują się w uszach czy na głowie oraz, czy ucho jest zakryte częściowo, czy w całości.


Słuchawki douszne są dziś najczęstszym typem słuchawek do korzystania z urządzeń mobilnych czy laptopów. Są to małe słuchawki, które wkłada się bezpośrednio do ucha, połączone są kablem lub bezprzewodowo za pośrednictwem Bluetooth. Te słuchawki dzielimy na:


Pchełki - umieszczane w małżowinie usznej. Jakość dźwięku jest na niższym poziomie i odpowiada temu cena słuchawek.

Słuchawki dokanałowe – wkłada się je głębiej, do kanału słuchowego. Wyposażone są w wymienialne silikonowe nakładki. Dzięki swojej konstrukcji lepiej tłumią dźwięki otoczenia, więc można pozwolić sobie na mniejszą głośność niż u dousznych pchełek.


Najlepszym typem do słuchania muzyki będą bezprzewodowe słuchawki nauszne. Te słuchawki są większe, przez co mniej praktyczne (nie wejdą do kieszeni), ale wynagradzają to jakością. Posiadają baterię umieszczoną najczęściej w jednym z nauszników i dzięki swojej wielkości mogą osiągnąć długi czas działania, na przykład więcej niż 20 godzin Na jednym z nauszników jest także umieszczone sterowanie, które umożliwia przesuwanie utworów lub zmianę głośności. Dzięki temu, że te słuchawki zakryją ci całe ucho, zagwarantują ci fantastyczne doznania dźwiękowe. Nauszniki perfekcyjnie tłumią dźwięki, nie ma potrzeby niepotrzebnie zwiększać głośności.


Do osiągnięcia maksymalnej satysfakcji z gry polecamy słuchawki przez głowę. To, czy będą na kabel, czy bezprzewodowe, zależy od ciebie. Połączenie przez kabel jest bardzo proste, w dzisiejszych czasach jest to kwestia wtyczki USB, którym podłączycie słuchawki i wbudowany mikrofon. Przy wyborze słuchawek bezprzewodowych, sprawdź, czy twoje urządzenie jest kompatybilne z tym typem i czy połączysz się przez Bluetooth.


Pchełki lub słuchawki dokanałowe bezprzewodowe? 

Jest to obecnie najczęściej poszukiwany typ słuchawek. Chodzi o dwie, niezależne słuchawki in-ear, które nie są ze sobą połączone kablem. Ze względu na ich małe rozmiary i niską wagę, posiadają one ograniczoną pojemność baterii i zwykle działają do kilku godzin. Po umieszczeniu słuchawek w specjalnym ładującym etui dochodzi do ich ładowania. Samo etui wystarczy naładować w domu i ruszyć w drogę.

Również sportowcy znajdą u nas bogatą ofertę. Istotnym parametrem jest niewątpliwie stopień ochrony, który musi być na takim poziomie, aby słuchawek nie uszkodził deszcz. Biegacze z pewnością docenią również eliminację dźwięku prądów powietrza. Najważniejsza jest oczywiście konstrukcja słuchawek, która powinna uniemożliwić wypadanie słuchawki z ucha.


Mikrofony i web kamery z naszej oferty zagwarantują ci jakościowe przesłanie obrazu i dźwięku przy rozmowach i innych czynnościach.

Copyright © 1994 – 2023 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i