ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Przedłużacze, łączniki | Liderlamp.pl

W magazynie mamy 560 000 oświetleńDarmowa dostawa od 200 złPrezent przy zakupie powyżej 550 zł

Dzwońcie na numer 22 307 05 83

0
Ulubione produkty
0

Nie masz żadnych ulubionych produktów.

Levy banner DOPRAVA
Pravý banner
Wszystkie kategorie

Przedłużacze, łączniki

  • Kolor
  • Stopień ochrony (IP)
  • Funkcja
  • Napięcie
  • Materiał
  • Typ
  • Marka
  • Dostępność

Kolor

Inne marki
biały (50)
czarny (17)
niebieski (1)
zielony (1)
żółty (1)
Kolor oznacza to, jaki kolor będzie mial produkt. Jeżeli wybierzesz „złoty“ wtedy pokażą się tylko takie produkty, które są złote lub złoty kolor zawierają.

Stopień ochrony (IP)

Inne marki
IP20 (6)
IP40 (1)
IP44 (9)
Stopień ochrony (IP) Określa opór urządzeń elektrycznych przed penetracją cząstek stałych, łącznie z kurzem a przed wniknięciem wody. Określony jest tzw. Kodem IP, który składa się ze znaków „IP“ i dwoma cyframi: pierwsza cyfra oznacza, że obudowa zapewnia ochronę przed dostępem do niebezpiecznych części umieszczonych wewnątrz, i równocześnie zapewnia ochronę przed wnikaniem obcych ciał stałych, druga cifra oznacza oznacza, że obudowa zapewnia ochronę przed skutkami wnikania wody. Więcej informacji w tym artykule.

Funkcja

Inne marki
W wyboru funkcja wybierz następne właściwości oświetlenia. Jeżeli wybierzesz pozycję „LED technologia“ potem zostaną wybrane produkty, które zawierają technologię LED.

Napięcie

Materiał

Inne marki
guma (37)
metal (3)
plastik (63)
Materiał oznacza z jakiego materiału jest produkt wyprodukowany. Jeżeli chcesz wybrać produkty szklane, wtedy zaznacz „okienko szkło.“

Typ

Inne marki
Kategoria Typ dzieli oświetlenia według ich odmian a ty możesz wybrać oświetlenie dokładnie według twojego wykorzystania.

Marka

Inne marki
Legrand (10)
Wybierz markę według twojego wyboru. Niektóre marki polecamy, są one wypróbowane i dostępne. Ostanie marki o wysokiej jakości są tuż pod nimi.

Gniazdka z przełącznikiem i przedłużacze 

 
Często się zdarza, że kabel od urządzenia elektrycznego nie jest dostatecznie długi i dlatego są bardzo praktyczne przełużacze. Oferujemy przedłużacze bębnowe – bardzo lubiany jest przedłużacz długi 50 m i przedłużacz długi 25 m, które często działają jako przedłużacze z wyłącznikiem. Posiadają wyłącznik zasilania.
 
 
W naszej ofercie znajdziesz też przedłużacze, które mają na jednym końcu kilka gniazdek i mogą posiadać też wyłącznik bezpieczeństwa. W naszym sklepie internetowym  możesz zakupić również przedłużacze z ochroną przepięciową, kóre chronią urządzenie elektryczne przed uszkodzeniem. W przypadku niestabilności zasilania pomoże Ci również gniazdko przełącznikowe, które wyłączysz, kiedy będziesz zostawiał lampę bez nadzoru. 
 
 
Przedłużacz już nie jest tylko kabel, który nie umie nic innego. Właśnie dzięki ochronie przepięciowej lub gniazdku przełącznikowemu zabroni przedłużacz spalenie urządzenia elektrycznego. Przedłużacz z ochroną przepięciową może zabronić zniszczeniu drogiego komputera lub telewizji. Również czajnik elektryczny z krótkim kabelem zasilania jest lepsze podłączyć do przedłużacza, który wypnie się zaraz po zagotowaniu wody. Ponieważ urządzenia podłączone bezpośrednio do sieci są zagrożone wypaleniu, jestli lepsze podłączyć je do kabla z wyłącznikiem.
 
 
Niezależnie od tego, czy potrzebujesz przedłużacz albo przedłużacz bębnowy, wybierz taki, który jest bezpieczny do pracy lub używania.
 

Rejestr handlowy: Sąd Okręgowy w Brnie, znak pliku część C, wstaw 92055 

Copyright © 1992 – 2018 Donoci sp. z o.o.