ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Nietypowe żarówki | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Filtrowanie

Wczytywanie filtru ...

WięcejMniej

Nietypowe żarówki

Vendor 3
  • Najczęściej sprzedawane
  • Najczęściej oglądane
Wyświetl kolejne

Opis kategorii

Nietypowe żarówki do urządzeń codziennego użytku - wybierz odpowiednią dla siebie.


W naszej ofercie znajdziesz nietypowe żarówki LED, które różnią się ze względu na przeznaczenie, sposób włączania oraz gwint.

Niektóre urządzenia posiadają gwint na małą oprawkę, do której pasuje tylko nietypowa żarówka E14, szukając więc żarówki do maszyn do szycia chcesz oglądać tego typu produkty. W tej samej kategorii znajduje się żarówka do lodówki.

Czy to w restauracji, czy w luksusowym salonie, żarówki dekoracyjne lub żarówka ozdobna led spełnią doskonale swoje zadanie wzbogacając każde wnętrze. Dodatkowym luksusem jest żarówka bluetooth, którą również znajdziesz w naszej ofercie, dzięki której rozświetlisz swoje wnętrza zdalnie.

Potrzebujesz wysokiej wydajności świetlnej na zewnątrz? Nasza żarówka rtęciowa spełni każde wymagania, jest to typowa żarówka przemysłowa do oświetlania obiektów sportowych, hal, placów budowy.

Piekarnik jest miejscem, gdzie chcesz mieć światło. Dla własnego bezpieczeństwa musisz widzieć gdzie są gorące elementy. Kiedy przepali się żarówka do piekarnika należy ją jak najszybciej wymienić. Zobacz naszą żarówkę do kuchenki.

Żarówka do okapu jest żarówką specjalistyczną zazwyczaj o małym gwincie typu E14, sprawdź rekomendowane przez nas żarówki.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i