ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Czujniki ruchu | Liderlamp.pl

W magazynie mamy 560 000 oświetleńDarmowa dostawa od 200 złPrezent przy zakupie powyżej 550 zł

Dzwońcie na numer 22 307 05 83

0
Ulubione produkty
0

Nie masz żadnych ulubionych produktów.

Levy banner DOPRAVA
Pravý banner
Wszystkie kategorie

Czujniki ruchu

  • Gniazdo
  • Kolor
  • Stopień ochrony (IP)
  • Funkcja
  • Napięcie
  • Materiał
  • Typ
  • Marka
  • Dostępność

Gniazdo

Inne marki
R7s (2)
Dzięki temu filtru możesz wybrać produkt z żądanym gniazdem. Każde światło jest wyposażone konkretnym gniazdkiem, a do tego trzeba dopasować żarówkę z konkretnym trzonkiem. Jeśli nie wiesz jaki trzonek ci jest potrzebny, może ci poradzi ten artykuł.

Kolor

Inne marki
antracyt (3)
biały (180)
czarny (35)
kolorowe (1)
srebrny (15)
szary (4)
Kolor oznacza to, jaki kolor będzie mial produkt. Jeżeli wybierzesz „złoty“ wtedy pokażą się tylko takie produkty, które są złote lub złoty kolor zawierają.

Stopień ochrony (IP)

Inne marki
IP20 (100)
IP20/44 (1)
IP42 (1)
IP44 (33)
IP54 (94)
IP55 (1)
IP65 (2)
Stopień ochrony (IP) Określa opór urządzeń elektrycznych przed penetracją cząstek stałych, łącznie z kurzem a przed wniknięciem wody. Określony jest tzw. Kodem IP, który składa się ze znaków „IP“ i dwoma cyframi: pierwsza cyfra oznacza, że obudowa zapewnia ochronę przed dostępem do niebezpiecznych części umieszczonych wewnątrz, i równocześnie zapewnia ochronę przed wnikaniem obcych ciał stałych, druga cifra oznacza oznacza, że obudowa zapewnia ochronę przed skutkami wnikania wody. Więcej informacji w tym artykule.

Funkcja

Inne marki
W wyboru funkcja wybierz następne właściwości oświetlenia. Jeżeli wybierzesz pozycję „LED technologia“ potem zostaną wybrane produkty, które zawierają technologię LED.

Napięcie

Materiał

Inne marki
metal (2)
plastik (240)
szkło (2)
Materiał oznacza z jakiego materiału jest produkt wyprodukowany. Jeżeli chcesz wybrać produkty szklane, wtedy zaznacz „okienko szkło.“

Typ

Inne marki
Kategoria Typ dzieli oświetlenia według ich odmian a ty możesz wybrać oświetlenie dokładnie według twojego wykorzystania.

Marka

Polecamy
Eglo (14)
Greenlux (9)
Philips (4)
Steinel (180)
Inne marki
Panlux (8)
Wybierz markę według twojego wyboru. Niektóre marki polecamy, są one wypróbowane i dostępne. Ostanie marki o wysokiej jakości są tuż pod nimi.
Czujniki ruchu     
 
Przy wejściu do domu praktyczne jest zainstalowanie lampy z czujnikiem ruchu. Światło wyposażone w czujnik ruchu włącza się automatycznie po podejściu na daną odległość. Jest przyjemnie, gdy światło zapala się za pomocą czujnika ruchu, kiedy szukasz kluczy w torebce, lub kiedy wieczorem wracając do domu czekają na Ciebie zamarznięte schody. Właściciele domków rodzinnych docenią czujników ruchu podczas niezapowiedzianej wizity, którą światło ujawni.
 
Czujniki ruchu są wykorzystywane także do własnego bezpieczeństwa, podczas nocnego powrotu do domu, lub podczas niezapowiedzianej wizity.
Lampa z czujnikiem ruchu występuje w opcjach o różnym zasięgu i jest dostępna w naszym sklepie internetowym w wielu wzorach. 

W kategorii akcesoria elektryczne można kupić również: gniazdkaoprawki, maty grzejne, wentylatory, czujniki dymu oraz przedłużacze.

Rejestr handlowy: Sąd Okręgowy w Brnie, znak pliku część C, wstaw 92055 

Copyright © 1992 – 2018 Donoci sp. z o.o.