ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Czujniki ruchu | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Filtrowanie

Wczytywanie filtru ...

Czujniki i detektory

Vendor 4
  • Najczęściej sprzedawane
  • Rabaty tygodnia
  • Najczęściej oglądane
Wyświetl kolejne

Podkategorie: Czujniki i detektory - wybierz podkategorię

Opis kategorii

Czujniki do domu i nie tylko - wszystkie czujniki alarmowe


Czujnik ruchu do lampy jest prostym rozwiązaniem, z którym często się spotykamy na korytarzu czy w garażu. Taka czujka ruchu może być też zamontowana przy tylnym wyjściu domu. Czujnik ruchu zewnętrzny w połączeniu z lampą daje nam wygodne rozwiązanie.

Czujniki ruchu montuje się też przy sklepach czy magazynach. Podobnie czujnik czadu jest popularnym rozwiązaniem, tak samo jak czujnik gazu. Czujniki gazu i czujniki czadu zapewniają nam bezpieczeństwo w razie wypadku. Dobrze jest też mieć czujniki dymu.

Dlaczego warto kupić detektor gazu?

Detektor gazu przyda się w pomieszczeniach, które są ogrzewane gazowo. Natomiast czujnik tlenku węgla tam, gdzie coś palimy - najczęściej jest to kuchnia. W razie czego dobrze jest też zamontować czujnik wycieku wody oraz detektor gazów palnych jeśli funkcjonujemy w środowisku, gdzie istnieje ryzyko wycieku.

Montując autonomiczny czujnik dymu będziesz wiedzieć, kiedy jego stężenie w powietrzu przekroczy normę. Czujnik dymu z alarmem to standard w większości domów. Czujki alarmowe są konieczne do zapobiegania nieszczęśliwym wypadkom.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i