ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Wentylatory stołowe | Liderlamp.pl
Porównać
Zaloguj się
Zarejestruj się
Levý banner
Pravý banner

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

22 307 05 83 (Pn.- Pt. 7-15:30)
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Filtrowanie

Wczytywanie filtru ...

Wentylatory stołowe

  • Najczęściej sprzedawane
  • Najczęściej oglądane
Wyświetl kolejne

Opis kategorii

Wentylatory biurkowe - powiew świeżego powietrza podczas pracy


Praca przy komputerze, czy to w biure, czy zdalnie może być dość uciążliwa. Zwłaszcza, jeśli temperatura w pomieszczeniu jest zbyt wysoka i jest duszno. Dodatkowo włączony komputer stacjonarny może pogarszać sprawę, wydzielając ciepłe powietrze. Dlatego jedynym słusznym rozwiązaniem jest wentylator stołowy. Taki mały wentylator uratuje Cię podczas upałów, kiedy nawet podczas siedzenia czujesz zmęczenie spowodowane wysoką temperaturą.

Czym charakteryzują się wentylatory stołowe?

Wentylatory stołowe są urządzeniami z nieco niższą mocą niż tradycyjne wentylatory stojące. I słusznie - wentylator stojący na biurku w bliskiej odległości od nas mógłby nas przewiać. Wentylator biurkowy jest dostosowany do tego, żeby był postawiony w bliskiej odległości od osoby pracującej.

Można by pomyśleć, że hałas wiatraka będzie przeszkadzał w pracy - nic bardziej mylnego! Wentylator biurkowy cichy jest skonstruowany w ten sposób, aby nie wydawać głośnych, irytujących dźwięków. Cichy wentylator biurkowy zapewni pełen komfort pracy - a przy tym nie zajmuje zbyt dużo miejsca.

Do biur wielkopowierzchniowych dobrze poleca się przystosowany specjalnie wiatrak biurowy. Powietrze jest filtrowane w odpowiedni sposób tak, że nawet upały nie są straszne. Moc każdego z wiatraków możesz bez problemu dostosować do indywidualnych potrzeb.

Rabaty i nowości priorytetowo na e-mail

Gadżety i instrukcje. Raz na jakiś czas bezpośrednio na e-mail.

Wyrejestrowanie

Copyright © 1994 – 2021 Donoci sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i