ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Materace | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Filtrowanie

Wczytywanie filtru ...

Materace

Vendor 2
  • Najczęściej sprzedawane
  • Najczęściej oglądane

Opis kategorii

Najlepszej jakości materace, ochraniacze na materace i materace dla dzieci


Niewłaściwy dobór materaca może prowadzić do bólu pleców, stawów i zaburzeń snu. Dlatego nasza kategoria materacy oferuje różne rozmiary i materiały, aby Twój sen był jak najbardziej komfortowy!

Materace ortopedyczne

Zastosowane wypełnienia materaca pomagają w doborze twardości. Dzięki połączeniu pianek, materace charakteryzują się doskonałymi właściwościami anatomicznymi i ortopedycznymi. Materace do łóżek ortopedycznych i medycznych wykonane są przede wszystkim z wysokiej jakości materiałów przeznaczonych dla wymagających użytkowników. Antybakteryjna i antyroztoczowa obróbka tkaniny pokrowca ogranicza powstawanie szkodliwych bakterii i roztoczy.

Akcesoria do materacy

Oprócz tanich, a zarazem wysokiej jakości materacy ortopedycznych w rozmiarze 90x200 cm, znajdą Państwo również ortopedyczne nakładki na materace zapewniające doskonały komfort podczas snu oraz ochraniacze na materace. Ochraniacz na materac to idealny produkt do ochrony wszystkich rodzajów materacy przed zabrudzeniami lub uszkodzeniami. Oferujemy ochraniacze na materace w rozmiarze 90x200 cm, które pasują do naszych materacy.

Materace dziecięce

Oprócz materacy dla dorosłych oferujemy również materace do łóżeczek dla dzieci. Materace dziecięce są antybakteryjne i posiadają bawełniany pokrowiec zapewniający zdrowy sen. Te materace dziecięce mają wymiary 120x60 cm.

Jeśli szukasz innych akcesoriów do dobrego snu, sprawdź kategorię sen, gdzie znajdziesz poduszki, pościel i inne.

Copyright © 1994 – 2023 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i