ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Historia firmy | Liderlamp.pl
0
Ulubione produkty
0

Nie masz żadnych ulubionych produktów.

Zaloguj się
Zarejestruj się
Levy banner
Pravý banner

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

22 307 05 83 (Pn.- Pt. 7-15:30)
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Historia firmy

Marcin

Na rynku z techniką oświetleniową firma Donoci sp. z o.o., działa już od 1991 roku. Od tego czasu staliśmy się jednym z największych on-line sprzedawców oświetlenia w Europie. Naszym głównym celem nadal pozostaje zadowolenie Państwa, naszych klientów.

Historia obecnej firmy Donoci sp. z o.o., rozpoczęła się już w 1991 r., kiedy to powstał pierwotny pomysł założenia przez osobę fizyczną -Jiří Mánek firmy zajmującej się sprzedażą - w tym czasie ceramiki, szkła i porcelany. 
 
Od 1996 roku firma zaczęła zajmować się importem i sprzedażą lamp.
 
Od 2003 roku zajmujemy się sprzedażą lamp na dużą skalę – zaczęliśmy zaopatrywać duże markety.
 
Łącząc doświadczenia z poprzednich lat w 2014 r. powstał pierwszy e-shop na Polskę, gdzie po raz pierwszy swoimi usługami umożliwiliśmy sprzedaż towarów aż do Was, końcowych klientów.
 
2017 roku doszło do zmiany z osoby fizycznej Jiří Mánek na firmę Donoci sp. z o.o., a głównym celem firmy stało się prowadzenie e-shopów.
 
2018 roku stworzyliśmy własną markę lamp - BRILAGI. W tym samym roku staliśmy się częścią ogólnoświatowego portalu sprzedażowego Amazon.
 
Sukcesywnie działalność związaną ze sprzedażą on-line rozszerzyliśmy na wiele krajów Europy – dziś jest to 13 państw – są to mianowicie Republika Czeska, Słowacja, Węgry, Polska, Niemcy, Rumunia, Austria, Włochy, Wielka Brytania, Francja, Hiszpania, Słowenia, Chorwacja, Belgia, Bulgaria i Holandia. Firma zalicza się do największych sprzedawców oświetlenia on-line w Europie.
 
 

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Rabaty i nowości priorytetowo na e-mail

Gadżety i instrukcje. Raz na jakiś czas bezpośrednio na e-mail.

Wyrejestrowanie