ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Ponad 2.200.000 produktów w magazynie! | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Ponad 2.200.000 produktów w magazynie!

O firmie

Marcin

Zdecydowali się Państwo, że zakupicie sobie oświetlenie i nie chce się Wam czekać wiele dnia zanim dotrze od producenta? U nas czekać nie musicie. Żebyśmy Wam zaoszczędzili długiego czekania posiadamy w magazynie ponad 2.200.000 produktów.

Czekanie na towar wiele dni lub tygodni? U nas zdecydowanie nie!

Nie ma nikogo, kto by tego dobrze nie znał. Zamówicie sobie towary, na które musicie czekać wiele dni zanim do Was dotrą. Żeby Państwo nie musieli czekać, w naszych magazynach mamy ponad 2.200.000 produktów. Jeśli więc zamówicie sobie towar, u którego wprowadzono informację „w magazynie“, możecie być pewni, że Wasze zamówienie zostanie natychmiast przetworzone, a towar jak najszybciej odesłany.


 
Nieustannie poszerzamy naszą ofertę. U nas znajdą Państwo prawie każdą lampę do każdego pomieszczenia. Od oświetlenia kuchni, czy oświetlenie pokoju dziecięcego, aż po różne oświetlenie zewnętrzne. Krótko mówiąc wszystko. Jednak nie tylko to. W magazynie mamy również mnóstwo kolejnych podobnych towarów. Latarki i latarki czołowe oraz związane z tym źródła. Mamy na myśli baterie, które na pewno będą Państwo do nich potrzebować. A to wszystko oczywiście dostępne w magazynie.


  

Jesteśmy firmą, w której klient jest na pierwszym miejscu

To, że nasi klienci chętnie do nas wracają, jest poparte wieloletnim doświadczeniem. Staramy się ciągle nad sobą pracować i to wszystko na podstawie Państwa sugestii. Zajmujemy się importem, handlem hurtowym oraz handlem detalicznym w zakresie sprzedaży oświetlenia. Ze względu na Wasze zadowolenie  – naszych klientów, rozszerzyliśmy naszą sprzedaż na wiele kolejnych  krajów. Dzięki naszemu asortymentowi możemy chlubić się wieloma wyróżnieniami. Staliśmy się również jednym z największych online sprzedawców oświetlenia w Europie.

Jeśli pytacie się, jak to możliwe, że trzymamy takie ilości lamp w magazynie, odpowiedź jest bardzo prosta. Jak już kilka razy zostało powiedziane, zadowolenie klienta jest dla nas na pierwszym miejscu i właśnie z tego powodu dysponujemy dobrym zapleczem technicznym całej firmy. Żebyśmy mogli mieć dla Państwa takie ilości lamp w magazynie oprócz przyjemnych biur w których realizujemy Państwa zamówienia, dysponujemy również pięcioma halami magazynowymi, gdzie wszystkie lampy są starannie umieszczone. Ich powierzchnia całkowita wynosi 21 000 m2. Nie ma się więc czemu dziwić, że produkty, które Państwo zamówią, dotrą pod wasze drzwi tak szybko. Związana jest z tym również dobrze wykonana ludzka praca, jeżeli chodzi o pakowanie i przetwarzanie zamówień. Aby wszystko szybko i prawidłowo przebiegło, nasza firma zatrudnia ponad 200 pracowników, którzy gwarantują szybkie przetwarzanie zamówienia.Jeśli myślą Państwo o zakupie nowego oświetlenia lub chcą Państwo sprawić komuś radość i nie chcą ryzykować długiego czekania  czy nawet tego, że nic do Was nie dotrze, jesteście we właściwym miejscu. Duże ilości lamp, które są na magazynie, czekają właśnie na Was. Dodatkowo w fantastycznych cenach. Wystarczy tylko sobie wybrać.

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i