ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Wyposażenie ochronne | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Filtrowanie

Wczytywanie filtru ...

Wyposażenie ochronne

Kategorie ochranné pomůcky
  • Najczęściej sprzedawane
  • Rabaty tygodnia
  • Najczęściej oglądane
Wyświetl kolejne

Podkategorie: Wyposażenie ochronne - wybierz podkategorię

Opis kategorii

Wyposażenie ochronne dla Ciebie, bliskich i do pracy - zabezpiecz swoje zdrowie


W obecnych czasach maski na twarz to konieczność, nawet jeśli nie wykonujemy pracy wymagającej korzystania z tej formy ochrony. Jednak to aktualna sytuacja epidemiologiczna wymaga, aby mieć na twarzy maski ochronne, zabezpieczające nasze zdrowie.

Maska ochronna z filtrem hepa daje gwarancję ochrony wraz z pełnym komfortem przepuszczalności powietrza. Maski wyposażone w filtr ochronny zapewniają nie tylko swobodę oddychania, ale także (co jest aktualnie najważniejsze) jeszcze wyższy poziom ochrony. Filtr zawarty w masce ochronnej działa jako bufor, wchłaniając znajdujące się wokół nas drobnoustroje czy zanieczyszczenia.

Oprócz masek warto też pomyśleć o lampie bakteriobójczej!

Do zachowania pełni bezpieczeństwa przydatne są także lampy bakteriobójcze. Lampa bakteriobójcza uv przyda się, jeśli przebywasz przez długi czas otoczony innymi ludźmi. Jest ona zdecydowanie bardziej skuteczna od płynów antybakteryjnych. Pomoże w pozbyciu się bakterii nawet z noszonej przez nas odzieży.

Dobrze jest też się zaopatrzyć w testy antygenowe, pozwalające na stwierdzenie, czy przechodzisz właśnie COVID-19. Są one szczególnie przydatne kiedy planujemy wyjazd za granicę. Testy wymagane przy podróżach międzynarodowych są dość drogie, dlatego dobrze jest się najpierw na własną rękę upewnić, wykonując taki test w domowym zaciszu.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i