ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Czujniki i detektory ruchu | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Filtrowanie

Wczytywanie filtru ...

Czujniki i detektory

Vendor 1
  • Najczęściej sprzedawane
  • Rabaty tygodnia
  • Najczęściej oglądane
Wyświetl kolejne

Opis kategorii

Czujniki i detektory do Twojego domu – zamontuj czujnik zewnętrzny i czuj się bezpiecznie!


Chcesz, aby światło zapalało się samo kiedy wracasz do domu? Takie rozwiązanie zapewni Ci czujnik ruchu. Niektóre działają z czujnikiem PIR, który reaguje na podczerwień emitowaną przez ciało ludzkie i na tej podstawie czujnik zapala światło. Istnieją również czujniki zmierzchu, które reagują na natężenie światła otoczenia, a światło włącza i wyłącza się automatycznie.

Dlaczego warto kupić zewnętrzny czujnik ruchu?

Zewnętrzny czujnik ruchu oraz przełącznik zmierzchowy ułatwiają wieczorne poruszanie się po ogrodzie i wokół domu. Jeśli szukasz czujnika ruchu lub różnych typów detektorów i do domu, zobacz produkty z kategorii Czujniki i detektory.

Czujnik ruchu to element konieczny, jeśli posiadasz dom lub działkę za miastem. Montując zewnętrzny czujnik ruchu zapewniasz sobie poczucie bezpieczeństwa. Sprytnie jest zamontować zewnętrzny czujnik ruchu do lampy. Taki czujnik ruchu led dodatkowo zapewni światło, wykrywając jakiś ruch. Postaw na zewnętrzny czujnik ruchu i podaruj sobie komfort bezpieczeństwa. Sprawdź teź zewnętrzne przełączniki zmierzchowe.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i