ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Jak na inteligentne oświetlenie? | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Jak na inteligentne oświetlenie?

Salon i sypialnia
Odpowiedział:
MarcinMarcin

Odpowiedź:

Jesteś jednym z tych, którzy lubią nowoczesne technologie i chcieli by oszczędzić każdą sekundę swojego czasu? Jeżeli tak, to zacznij używać inteligentne oświetlenie.

Wyobraź sobie codzienną sytuację, w której na pewno się czasami znajdziesz. Leżysz na kanapie i zostawiłeś zapalone światło. Owiniesz się ulubionym kocem i stwierdzisz, że już cię to intensywne światło denerwuje. Na pewno wszyscy to znają. Możesz jednak uniknąć podobnych sytuacji. Pytasz jak? Wystarczy zakupić inteligentne oświetlenie, którym możesz sterować nawet na odległość. Jedyne co jest ci potrzebne to inteligentne oświetlenie a do niego inteligentne urządzenie lub tablet do sterowania. Niektóre inteligentne oświetlenie ma własne zdalne sterowanie, za pomocą którego możesz inteligentne oświetlenie dowolnie ustawić. 
 
 
Jeśli zdecydujesz się wymienić klasyczne oświetlenie za oświetlenie inteligentne, napewno nie będziesz rozczarowany. Nie tylko, że oświetlenie możesz dowolnie zapalać i gasić, ale możesz także wybierać intensywność światła lub różne kolory. Krótko mówiąc, wybierasz światło według nastroju lub to, które jest ci potrzebne.
Większość inteligentnego oświetlenia, które oferujemy, jest również kompatybilna z systemami Amazon Alexa iApple Homekit. Dzięki tym systemom możesz stworzyć inteligentny dom, o którym nigdy nawet nie marzyłeś. Wszystko możesz ustawiać za pomocą inteligentnego urządzenia. Wszystko możesz ustawić zdalnie. Skonfiguruj różne profile, ustaw kiedy same się zapalą lub gasną bez konieczności podchodzenia do przełącznika.

Inteligentne żarówki

Jednym z najpopularniejszy produktów, należącym do kategorii inteligentnego oświetlenia to inteligentne żarówki. Tymi żarówki możesz sterować na odległość za pomocą inteligentnego urządzenia. Jeśli inteligentną żarówkę umieścisz w klasycznej oprawie, wyczarujesz z niej nowoczesną technologię. Inteligentne żarówki są kompatybilne z systemem Philips HUE. Inteligentne żarówki możesz u nas zakupić z różnymi gniazdami. 

Eglo connect

Inteligentne oświetlenie typu Eglo connect ma wielie funkcji, takich jak stopniowe ściemnianie, wybór i zmiana kolorów i ustawienie temperatury barwowej. Tym oświetleniem możesz sterować za pomocą inteligentnegą urządzenia lub zdalnego pilota. Aby wszystko działało nie jest ci potrzebna Wi-Fi ani zewnętrzny adapter. Ustawienie działa za pomocą bluetooth. Ponadto jest niedrogie, więc każdy może sobie na nie pozwolić.
 

Philips Hue

Inteligentne oświetlenie z systemem Philips Hue jest sterowanie za pomocą urządzenia mobilnego. To znaczy za pomocą smartfona lub tabletu. Aby wszystko działało poprawnie, jest potrzebne pobrać aplikację i być podłączony do sieci Wi-Fi.
  
Eglo connect, Philips Hue i Immax NEO to inteligentne oświetlenie. W naszej ofercie znajdziesz inteligentne oświetlenie do wnętrza i na zewnątrz.
Jeśli więc chcesz mieć inteligentny dom, czas na zakupienie inteligentnego oświetlenia.

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Powiązane produkty

Copyright © 1994 – 2023 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i