ReviewsWidget_ReviewsAboutUs LEDVANCE SMART+ WiFi, do 250 produktów w jednej aplikacji | Liderlamp.pl

Darmowa dostawa od 200 zł

60 dni na zwrot

10 lat na polskim rynku

+48 22 307 05 83

Zaloguj się / Rejestracja

0

0,00

Twój koszyk jest pusty.

Kup jeszcze za 200,00, a otrzymasz DARMOWĄ WYSYŁKĘ.

LEDVANCE SMART+ WiFi, do 250 produktów w jednej aplikacji

Marcin

Czas czytania 3 min
Inteligentne oświetlenie

Aplikacja LEDVANCE SMART+ WiFi to wszystko, czego potrzebujesz, aby wygodnie sterować inteligentnym oświetleniem LEDVANCE SMART+.

O aplikacji

Aplikacja LEDVANCE SMART+ WiFi oferuje więcej. Dzięki niej będziesz sterować wszystkimi światłami w swoim domu tylko za pomocą telefonu komórkowego oraz korzystać ze wszystkich jego funkcji. A jego użytkowanie i instalacja są bardzo łatwe. Podstawowe cechy aplikacji Smart+ WiFi obejmują:

 • Jest bezpłatna i łatwo dostępna.
 • Obejmuje możliwość podłączenia do 250 produktów i kontrolowania do 50 z nich jednocześnie.
 • Ma krótki czas reakcji.
 • Możesz nią sterować za pomocą asystentów głosowych.
 • Światła dodane do aplikacji mogą być udostępniane wielu użytkownikom.

Kompatybilność i sterowanie oświetleniem LEDVANCE SMART+

Aby w pełni korzystać z funkcji LEDVANCE SMART+ WiFi, będziesz potrzebować tylko trzech rzeczy: 

 • Źródło światła (światło) Ledvance
 • Klasyczne połączenie Wi-Fi o częstotliwości 2,4 GHz
 • Aplikacja Ledvance Smart+ Wi-FiLedvance Smart+ WiFi nie wymaga żadnych specjalnych urządzeń (bramek), wystarczy podłączyć światła Ledvance do istniejącej sieci Wi-Fi.  Sterowanie oświetleniem może odbywać się na kilka sposobów:


Aplikacja

Możesz korzystać ze wszystkich funkcji za pośrednictwem aplikacji LEDVANCE SMART+ Wi-Fi (na telefonie komórkowym lub tablecie) lub za pośrednictwem innych zgodnych aplikacji do inteligentnego domu, w tym Google Home lub Amazon Alexa. Pozwoli to na jeszcze większą automatyzację, ponieważ światła będą mogły współpracować z innymi inteligentnymi urządzeniami w domu. Możesz bawić się ustawieniami bezpośrednio w zaciszu swojego salonu, a także z innego kontynentu. Wszystko czego potrzebujesz to dostęp do internetu.


Sterowanie głosem 

Jeśli zintegrujesz światła z inteligentnym domem za pośrednictwem Google Home lub Amazon Alexa, będziesz mieć możliwość sterowania nimi za pomocą poleceń głosowych. Możesz je tworzyć za pomocą telefonu, tabletu lub głośnika, który jest częścią inteligentnego domu. Przykładami takich głośników są Google Nest czy Amazon Echo.


Zdalne sterowanie

Możesz również użyć kontrolera LEDVANCE WiFi, za pomocą którego możesz przełączać się między funkcjami zgodnie z własnymi potrzebami.


Przełącz

Oczywiście możesz sterować wszystkimi światłami LEDVANCE bezpośrednio za pomocą przełącznika w pokoju. Światło zapamiętuje ostatnie ustawienie z aplikacji, gdy jest wyłączone.

Funkcje LEDVANCE SMART+ WiFi

Aplikacja Ledvance Smart+ WiFi może naprawdę wiele, wykorzystaj w pełni wszystkie jej możliwości.

 1. Gospodarstwa domowe i użytkownicy. Przypisując światła do gospodarstw domowych, możesz ustawić je osobno dla każdego gospodarstwa domowego. Dodaj członków, którzy mogą samodzielnie sterować scenami w wybranym gospodarstwie domowym. Wynajmujesz domek? Możesz łatwo udostępniać dostęp gościom i usuwać ich ponownie po zakończeniu ich pobytu.
 2. Przyciemnianie, temperatura i kolor światła. Możesz wybrać dowolne natężenie światła, a ustawienie temperatury i koloru światła również jest proste. Czy Twoje oczy są zmęczone po wyczerpującej pracy? Możesz je zrelaksować w kilka sekund, zmieniając kolory i intensywność.  
 3. Tworzenie scen świetlnych. Oprócz gotowych scen możesz też tworzyć własne. Ustawisz białe światło, aby dzieci bawiły się i pisały zadania domowe, a ciepłe światło otoczenia wykorzystasz na spokojny rodzinny obiad.
 4. Zaawansowana automatyzacja. Ustaw w najmniejszym szczególe, co powinno się wydarzyć w określonym czasie i miejscu. Czy przywykłeś do czytania książki co wieczór o dziesiątej przed pójściem spać? Możesz wstępnie wybrać oświetlenie dokładnie według swoich przyzwyczajeń.
 5. Automatyczne włączanie i wyłączanie. Określ dzień i o której godzinie światło ma się włączać lub wyłączać lub wybierz przedział czasu, przez jaki ma się wyłączać lub włączać.
 6. Grupowanie świateł. Twórz i nazwij grupy świateł, którymi możesz sterować indywidualnie lub według pomieszczeń. Jednym kliknięciem możesz włączyć wszystkie światła, na przykład w łazience.
 7. Tryb budzenia i snu. Stopniowe zwiększanie natężenia światła o poranku pomoże Ci wygodnie się obudzić, a ściemnianie pomoże Ci zasnąć.
 8. Oświetlenie w zależności od pogody. Dzięki połączeniu z danymi pogodowymi aplikacja wie, czy na zewnątrz pada śnieg, czy jest słonecznie. W związku z tym dobierze odpowiednie oświetlenie.
 9. Tryb obsługujący biorytm człowieka. Za pomocą aplikacji światła dostosowują się do poszczególnych faz Twojego dnia.Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Powiązane produkty