ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Unikalna technologia lamp SUN@HOME | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Unikalna technologia lamp SUN@HOME

Mogło Państwa zainteresować
Odpowiedział:
MarcinMarcin

Odpowiedź:

Niektórzy z nas co roku dostają nowy smartfon. Ale czy wiesz, że niektóre inteligentne technologie mogą być również korzystne dla Twojego zdrowia?

Technologia SUN@HOME

Biorytm każdego z nas zależy od zmian światła i ciemności na zewnątrz. Ale co, jeśli spędzasz dni lub wieczory w domu? Wtedy możesz zaprosić słońce do środka dzięki nowemu oświetleniu SUN@HOME  marki  LEDVANCE, która  technologicznie poprzedza datę zakreśloną w kalendarzu.


Pełne zwycięstwo LEDVANCE


Wyjątkowość technologii LEDVANCE polega przede wszystkim na tym, że potrafi ona doskonale wspierać Twój biorytm, symulując zmiany warunków oświetlenia wokół Ciebie. Oznacza to, że będziesz lepiej spać w nocy i czuć się bardziej zrelaksowany w ciągu dnia. A to prowadzi do ustawienia odpowiednich warunków oświetleniowych podczas codziennych czynności – od porannych ćwiczeń, przez pisanie maili za monitorem, po czytanie emocjonującej książki przed pójściem spać.


Sztuczka polega na technologii HCL (Human Centric Lighting), która optymalizuje światło za pomocą pełnozakresowych diod LED typu SunLike, które zmieniają się w ciągu dnia i nocy. Rozpraszanie światła od 2200 K do 5 000 K jest kluczem do idealnych warunków oświetleniowych w Twoim domu. Ponadto wysokie wartości CRI (ponad 95) ożywią kolory wokół ciebie, tak jak promienie słoneczne. Dla porównania – Słońce osiąga współczynnik oddawania barw 100, klasyczne źródło LED ma wartość 80. Ważnym elementem jest także tłumienie widma światła niebieskiego, które narusza sen i stara się nienaturalnie opóźnij nasze zmęczenie.


Pomysłowość z każdym promieniem


Na tym nie kończą się argumenty, dla których warto zaopatrzyć się w technologię LEDVANCE. Również inteligentna kontrola jest doskonałym pomocnikiem. Możesz łatwo samodzielnie przełączać światło w zależności od czynności, którą aktualnie wykonujesz. Od skoncentrowanej pracy w mocniejszym oświetleniu po przyciemnione światło, aby Twój dom był przytulny. Możesz także dostosować oświetlenie, na przykład, w zależności od pogody. Przyciemnianie, timer, automatyzacja lub sterowanie głosowe. To tylko krótka lista funkcji oferowanych przez firmę LEDVANCE. I oczywiście możesz pobrać aplikację, która pomoże Ci w kontroli.


I nie zapomnij o innowacyjnych technologiach LightSHIELD. Składają się one z przezroczystej powierzchni, która zapobiega powstawaniu drobnoustrojów i bakterii. Dodatkowo pochłania nieprzyjemne zapachy w Twoim domu. Zapewniamy rozszerzoną pięcioletnią gwarancję na wszystkie produkty SUN@HOME.


Dlaczego chcesz mieć w domu produkty z serii SUN@HOME? Krótko i konkretnie:


✓ Mają najlepszą jakość światła ze współczynnikiem oddawania barw CRI > 95

✓ Dzięki imitacji światła dziennego mają pozytywny wpływ na ustalanie naturalnego rytmu biologicznego

✓ Obejmują szerokie spektrum kolorów w zakresie 2 200 K - 5 000 K

✓ Są inteligentne, przyciemniane i sterowane bezprzewodowo za pomocą aplikacji

Obróbka ich powierzchni pomaga zapobiegać osadzaniu się bakterii i drobnoustrojów

✓ Na te produkty udzielamy pięcioletniej gwarancji


Dodaj inwestycje w szczęśliwe życie do swojego koszyka.

Kliknij.

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Powiązane produkty

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i