ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Jaką lampę wybrać do salonu i sypialni? | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Jaką lampę wybrać do salonu i sypialni?

Salon i sypialnia
Odpowiedział:
MarcinMarcin

Odpowiedź:

Centralne oświetlenie w postaci żyrandola w salonie lub sypialni posiada raczej każdy. Tutaj wyłącznie z głównym oświetleniem przecież się nie obejdziecie.

Większość z Was z całą pewnością posiada oświetlenie główne w postaci żyrandola, oświetlenia punktowego czy różnych lamp sufitowych. Mimo wszystko stwierdzacie, że jednak czegoś Wam brakuje? Nie ma czemu się dziwić. Jeśli macie w sypialni albo w salonie tylko jedno światło, z całą pewnością nie jest to prawdziwy wybór. Do tych pomieszczeń trzeba pomyśleć nie tylko o lampach wiszących, ale również o oświetleniu dodatkowym, którego funkcję spełniają najczęściej różne lampy.
null 

W salonie nie może brakować lampy

Nieważne czy Wasz salon jest większych rozmiarów czy to tylko parę metrów kwadratowych, z całą pewnością wykorzystacie tutaj lampę, a co więcej, będziecie ją tutaj z całą pewnością potrzebować. Jeśli wieczorem chodzicie po pokoju tam i z powrotem albo macie gości, najprawdopodobniej będziecie mieć oświecone centralne światło. A co wtedy gdy usiądziecie przed telewizorem albo wskoczycie na kanapę z interesującą książką? Oświecając sobie w tym celu lampę wiszącą to naprawdę nie będzie to. Oczywiście jest to możliwe, jednak nie będziecie czuć się komfortowo. Aby tutaj było Wam przyjemnie, należy główne oświetlenie uzupełnić różnymi lampami. Jedną z możliwości może być lampa ścienna, która umieszczana jest wyłącznie na ścianie. Niektóre kinkiety posiadają wyłącznik bezpośrednio na kablu, do innych będziecie potrzebować przewody do podłączenia do sieci, więc jeśli wcześniej nie zostało to rozwiązane, potrzeba będzie by zdolny elektryk to zmienił.
null 
Nie jest to jednak jedyny wariant, którym możecie uzupełnić Wasze oświetlenie główne. Kolejną możliwością może być lampa podłogowa. Lampy podłogowe prezetują się doskonale na przykład obok kanapy albo umieszczone w różny sposób w kątach pomieszczeń. Co więcej, dużą zaletą jest również to, że nasza ofercie zawiera mnóstwo stojących lamp ściemnialnych, w związku z czym możecie sobie wybrać dokładnie taką intensywność światła, jaką sami potrzebujecie. Do czytania światło sobie wzmocnicie, a do oglądania telewizji stworzycie przyjemną atmosferę stłumionego światła.
null 
Jeśli dodatkowo chcecie urozmaicić swój salon jakąś dekoracją, możecie upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i zakupić sobie którąś z lampek dekoracyjnych, które będą spełniać zarówno funkcję designową, jak również funkcję oświetlenia dodatkowego.
                                                                                                                          

Sypialnia bez lampek? Nie ma mowy!

Jeśli chodzi o sypialnię, tutaj konieczność dodatkowego oświetlenia jest nie mniej ważna. Zastosuje się tutaj inne rodzaje lamp. Kupując lampę stojącą lub lampę ścianną, oczywiście nic tym nie zepsujesz. W każdej sypialni nie miałoby zabraknąć lampki nocnej. Bez niej trudno wyobrazić sobie sypialnię, w której na przykład z przyjemnością poczytamy sobie albo przeglądniemy gazety. Zw względu na to, iż przeważnie tutaj kładziemy się wieczorem, główne źródło światła mogłoby nas niepotrzebnie drażnić i przeszkadzać, dlatego trzeba sobie wybrać taką lampkę, która będzie jak znalazł. Taką, by nie było za mało światła i abyśmy nie niszczyli sobie oczu, ale również by światło nie było zbyt ostre i silne, by nas nie oślepiało. W naszej ofercie posiadamy różne lampki klasyczne, a także różne nowoczesne ulepszenia takie jak lampki LED, z których niektóre zawierają również wyświetlacz. Jeśli preferujecie Państwo nowoczesną technikę również takie ulepszenia możecie sobie zakupić do sypialni.
null
Jeżeli do tej pory w domu ograniczyliście się wyłącznie do jednego światła, właśnie nadszedł czas by to zmienić. 

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Powiązane produkty

Kolejne pytania z kategorii

Jaką LED taśmę wybrać do kuchni? Oświetlenie kuchenne

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i