ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Jakie oświetlenie sufitowe wybrać do łazienki | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Jakie oświetlenie sufitowe wybrać do łazienki

Oświetlenie łazienkowe
Odpowiedział:
MarcinMarcin

Odpowiedź:

Jeśli lubisz nowoczesne trendy, możesz oświetlić łazienkę paskami LED lub oprawami wpuszczonymi.

Łazienkę można oświetlić kilkoma rodzajami opraw, najczęściej są wybierane natynkowe oświetlenia wpuszczane, ostatnio bardzo popularne są oprawy natynkowe lub LED taśmy.

Oświetlenie punktowe na sufit i ścianę

Łazienka to pomieszczenie, w którym znajduje się najczęściej małe okno, więc większość światła jest wytwarzana sztucznie za pomocą oświetlenia. To jest najczęściej umieszczane nad lustro a następnie na sufit i ściany. Niezależnie od tego, jaki typ wybierzesz, zawsze sprawdz wartość ochrony IP aby się dowiedzieć, do której części łazienki można oświetlenie umieścić.

Jeśli jesteś fanem prostego designu, może przypaść ci do gusta natynkowe oświetlenie sufitowe. Oświetlenie to znajduje się na suficie i daje intensywne równomierne światło. Najczęściej jest okrągłe, ale istnieją również kwadratowe. Łazienkę można oświetlić również oświetleniem punktowym, które jest umieszczanie na suficie lub na ścianie. W przypadku większej łazienki zalecamy umieszczenie kinkietu.

Popularne są oprawy wpuszczane

Jeśli marzysz o nowoczesnej łazience, zalecamy ci kupić LED taśmy, które mogą zmieniać kolor. Bardzo popularne są również wpuszczane oprawy punktowe, które są wpuszczane w sufit. Ich zaletą jest to, że nie zakłocają linii sufitu i zapewniają wystarczającą ilość światła.Ponadto niektóre rodzaje opraw można obracać w różnych kierunkach. 


Jest oczywiste, że łazienka musi być odpowiednio oświetlona, więc nie oszczędzaj na oświetleniu. Pamiętej, że na intensywność oświetlenia ma wpływ również kolor kafelków. W przypadku ciemnych kafelków światło będzie mniej odbijane, niż w przypadku jasnych kafelków, więc potrzeba jest większa ilość źródeł światła lub mocniejsze źródła.

Mówiąc o źródle światła, skup się na jego wyborze. Aby wyraźnie widzieć, kolor żarówki powinien być zimny biały i wyświetlać kolory tak wiernie, jak jest to możliwe (tzn. Ra powinien wynosić co najmniej 80).
null 
 

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Powiązane produkty

Kolejne pytania z kategorii

Jaką lampę wybrać do salonu i sypialni? Salon i sypialnia
Jaką LED taśmę wybrać do kuchni? Oświetlenie kuchenne

Copyright © 1994 – 2022 Donoci sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i