ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Jaką LED taśmę wybrać do kuchni? | Liderlamp.pl
Nowy system magazynowy działa już prawidłowo i ponownie realizujemy wysyłki z prędkością, do której jesteście przyzwyczajeni. Przepraszamy za wcześniejsze opóźnienia. Więcej tutaj.
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Jaką LED taśmę wybrać do kuchni?

Oświetlenie kuchenne
Odpowiedział:
MarcinMarcin

Odpowiedź:

Kuchnia to jeden z najruchliwszych pokojów w mieszkaniu. Jasne, dobrze rozproszone oświetlenie kuchni sprawia, że kuchnia staje się bardziej przyjemnym i zabawnym pomieszczeniem.

Do kuchni możemy użyć mnóstwo lamp i innych akcesorii w szerokiej gamie stylów i wzorów, tak aby pasowały do każdego rodzaju kuchni, od tradycyjnej po minimalistyczną. W dzisiejszej tendencji łączenia kuchni z częścią mieszkalną staje się z kąta do gatowania przestrzeń rodzinnych spotkań i życia towarzyskiego. Dzięki temu LED (diodowe) oświetlenie to doskonały wybór do kuchni. Są to energooszczędne źródła światła z długą żywotnością. Za pomocą LED taśmy możesz doprowadzić światło do każdego rogu pomieszczenia.

LED pásek
 

Kuchnie uwielbiają LED taśmy  

LED taśmy można bardzo prosto zainstalować na całej długości blatu roboczego, do szklannych szafek, półek i wszystkich ciemnych rogów blatu kuchennego, aby widzieć gdzie się co znajduje. Diodowe LED taśmy równomiernie oświetlą cały blat kuchenny, co jest w kuchni bardzo ważne. Wybór odpowiedniego rodzaju LED taśm jest bardzo ważny. Właściwe jest podążanie za stylem i kolorem kuchni, ale ogólnie jest lepsze używać LED taśm z chłodniejszym światłem – o wyższej chromatyczności. Do tradycyjnej rustykalnej kuchni nadają się również taśmy z cieplejszym odcieniem światła. LED RGB taśmy możesz użyć również jako dekoracyjne oświetlenie, które uzupełni kolory kuchni. Nie nadają się jednak do oświetlenia blatu kuchennego.
 
Kolejnym ważnym kryterium odpowiedniego wyboru jest kwestia mocy pobieranej przez taśmy, czyli ich luminacja. Do oświetlenia szafek, cokołów i półek wystarczy podstawowa luminacja o mocy 4,8W/metr. Do oświetlenia blatu kuchennego jest to za mało, jest potrzeba wybrać oświetlenie z większą luminacją. Jeśli użyjemy taśmę o mocy 9,6 W/m, taśmy nie muszą być chłodzone i możemy je zainstalować osobno. Taśmy o wyższej mocy (około 12 W/m) zaleca się chłodzić aby nie doszło do przegrzania. W tym celu są używane aluminiowe profile, które są zainstalowane razem z LED taśmą. Dzięki nieograniczonym możliwościom umieszczania i łączenia taśm diodowych możesz stworzyć kuchię dopasowaną do najbardziej wymagającego użytkownika.


Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Powiązane produkty

Kolejne pytania z kategorii

Jaki reflektor LED wybrać? Na zewnątrz
Jaką lampę wybrać do salonu i sypialni? Salon i sypialnia
Jakie wybrać oświetlenie do pergoli? Na zewnątrz
Jak wykorzystać kolor światła w praktyce? Mogło Państwa zainteresować

Copyright © 1994 – 2022 Donoci sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i