ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Taśmy RGB LED | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Filtrowanie

Wczytywanie filtru ...

Taśmy RGB LED

  • Najczęściej sprzedawane
  • Rabaty tygodnia
  • Najczęściej oglądane
Wyświetl kolejne

Opis kategorii

Taśmy LED RGB - ledy do pokoju z pilotem


Pasek LED RGB to standardowy zestaw taśm LED z diodami w trzech kolorach - niebieskim, czerwonym i żółtym. Można również spotkać tą taśmę pod oznaczeniem kolorowe taśmy LED. Zasadniczo jest to nowoczesna wersja klasycznych taśm LED.

Dlaczego warto wybrać taśmę LED RGB?

Klasyczna taśma LED z pilotem posiada tylko białe diody, przez co nie pozwala na kolorowe oświetlenie. Oferujemy taśmy RGB LED w wielu rozmiarach i z innym wyposażeniem. Najczęściej poszukiwanym typem opakowania są ledy z pilotem - zestaw taśm LED RGB lub zestaw RGB. Obydwa oznaczenia oznaczają opakowanie, które zawiera taśmę RGB, pilota i transformator.

Taśma LED na pilota to świetne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie inteligentne oświetlenia oraz możliwość dostosowania kolorowych ledów do własnych potrzeb. W naszym asortymencie znajdziesz także taśmy, które można stosować na zewnątrz - taśma led rgb zewnętrzna.

Kolorowa żarówka LED RGB

Alternatywą dla taśm RGB LEDżarówki RGB. Posiadają wszystkie cechy zwykłej żarówki LED - są energooszczędne, mają długą żywotność i nie nagrzewają się. Ponadto dzięki diodom LED RGB zapewniają kolorowe światło. Możesz zmieniać kolory poprzez przełączanie, kolory mogą się mieszać ze sobą lub mogą automatycznie zmieniać się w zależności od trybu ustawień wstępnych.

Copyright © 1994 – 2023 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i