ReviewsWidget_ReviewsAboutUs O czym myśleć podczas zakupu oświetlenia dla dzieci? | Liderlamp.pl
Nowy system magazynowy działa już prawidłowo i ponownie realizujemy wysyłki z prędkością, do której jesteście przyzwyczajeni. Przepraszamy za wcześniejsze opóźnienia. Więcej tutaj.
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

O czym myśleć podczas zakupu oświetlenia dla dzieci?

Oświetlenie dziecięcego pokoju
Odpowiedział:
MarcinMarcin

Odpowiedź:

Do dobrego rozwoju dziecka potrzebnych jest wiele bodźców, nie tylko w postaci zabawek, ale także innych rzeczy, które otaczają go w pokoju. Dlatego wybór oświetlenia dla dzieci nie powinien być niedoceniany i warto przestrzegać kilka zasad.

O czym pamiętać wybierając żyrandol dziecięcy lub lampę? 

Bezpieczeństwo

Podobnie jak w przypadku zakupu innych produktów, zapytaj o pochodzenie towarów i czy spełniają one europejskie normy bezpieczeństwa. W naszym sklepie znajdziesz tylko oprawy spełniające te standarty, więc nie musisz się martwić.
  

Mnóstwo informacji

Nie kupuj zająca w worku. Dla każdego światła dziecięcego musi być kilka istotnych danych: długość, szerokość, wysokość, a również jaką żarówkę umieścić, więc należy podać rodzaj gniazda lub gwintu, moc i napięcie.
 

Więcej rodzajów opraw

Aby pokój dziecięcy był dostatecznie oświetlony, potrzeba więcej rodzajów opraw. Podstawę, umieszczoną w środku pomieszczenia, tworzy żyrandol dziecięcy, który bywa zastępowany oświetleniem punktowym. Obok łóżka zastosujemy lampkę lub kinkiet. Szczególnie u młodszych dzieci, które boją się ciemności, odpowiednie są lampki do kontaktu. Nie zaleca się kupowanie lamp podłogowych, ponieważ dzieci mogą się zaplątać w długim kablu i zranić się.
 

Wygląd, który podoba się dziecku

Na praktyczny aspekt oświetlenia popatrz sam, jeśli jest dziecko dostarczająco stare, pozwól mu, aby wygląd oprawy wybrało samo. Obecnie dostępne oświetlenie dziecięce jest z różnymi motywami, dla dziewczyn i chłopców - zwierzęta, bajkowe i filmowe postacie, tematyka sportowa, samochody... Do wyboru, do koloru.
 

Odpowiednia żarówka

Po wybraniu oprawy, wystarczy zakupić odpowiednią żarówkę. Nie zalecamy stosowanie tradycyjnej żarówki, która jest ciepła podczas pracy a dziecko mogło by się poparzyć. Ze względu na wysoką wydajność najlepsza jest LED żarówka lub żarówka energooszczędna.
  

Sprawdź naszą ofertę żyrandoli i lampek dla dzieci. Wszystko jest dostępne i do 70% taniej.
 

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Powiązane produkty

Kolejne pytania z kategorii

Jaką lampę wybrać do salonu i sypialni? Salon i sypialnia
Jaką LED taśmę wybrać do kuchni? Oświetlenie kuchenne

Copyright © 1994 – 2022 Donoci sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i