ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Jak wybrać żyrandol dziecięcy | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Jak wybrać żyrandol dziecięcy

Oświetlenie dziecięcego pokoju
Odpowiedział:
MarcinMarcin

Odpowiedź:

Podstawą właściwego oświetlenia pokoju dziecięcego to odpowiednie oświetlenie sufitowe lub żyrandol. Można również kupić kinkiet i oświetlenie orientacyjne.

Chcesz, aby twoje dziecko miało najładniejszy pokój? Nie tylko meble i kolor ścian są ważne, ale również odpowiednio kolorowe oświetlenie. Należy jednak uważać, aby nie wybierać tylko według wyglądu, ponieważ oświetlenie dla dziecka musi być przedewszystkim bezpieczne i działać poprawnie.

Żyrandole, które bawią

Lampki stołowe dziecięce są zdecydowanie niezbędną częścią pokoju dziecięcego, ale będziesz je potrzebował kiedy dziecko będzie starsze i nauczy się czytać. Najpierw musisz wybrać oświetlenie centralne. Do pokoju dziecięcego z niższym sufitem polecamy natynkowe oświetlenie sufitowe, które jest zamontowane bezpośrednio na suficie. Odpowiednie jest również oświetlenie punktowe. Oba typy oświetlenie możesz zakupić w różnych rodzajach i kształtach.

Bardzo popularne są również żyrandole dziecięce, niektóre z nich są naprawde bardzo kreatywne. Mają kształt samolotów, samochodów lub różnych zwierzątek. Niezależnie od wybranego rodzaju, zawsze preferuj oświetlenie z rozproszonym światłem, które musi mieć odpowiadającą intensywność. Dziecko spędza w pokoju nawet cały dzień, więc jest ważne, aby nie psuć oczu. Jednak w przypadku najmniejszych dzieci, uważaj, aby dziecko nie patrzyło bezpośrednio do światła. 

Pamiętaj, że bardzo ważne jest również źródło światła, które zamontujesz do oprawy. Bardzo popularne są LED żarówki, ponieważ są energooszczędne i potrafią świecić w różnych kolorach, więc są dla dzieci przyjemne.
     

Świecąca zabawka do orientacji

Swoje miejsce w pokoju dziecięcym ma również kinkiet. Na przykład rodzice mogą użyć go podczas wymiany pieluch a dziecko nie obudzi się całkowicie, jak w przypadku włączonego główne światło. Nawet kinkiety możesz zakupić w różnych kolorach i kształtach.
 
Jeśli twoje dziecko boji się ciemności, zakup tzw. orientacyjne oświetlenie, które może świecić całą noc lub zapalić się w przypadku ruchu.
     
 

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Powiązane produkty

Kolejne pytania z kategorii

Jaką lampę wybrać do salonu i sypialni? Salon i sypialnia
Jaką LED taśmę wybrać do kuchni? Oświetlenie kuchenne

Copyright © 1994 – 2023 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i