ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Reflektory z czujnikiem - Metal | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Filtrowanie

Wczytywanie filtru ...

Reflektory z czujnikiem - Metal

Vendor 1
  • Najczęściej sprzedawane
  • Rabaty tygodnia
  • Najczęściej oglądane
Wyświetl kolejne

Podkategorie: Reflektory z czujnikiem - wybierz podkategorię

Opis kategorii

Reflektory zewnętrzne z czujnikiem ruchu


Lampy LED z czujnikiem ruchu mogą być stosowane wszędzie tam, gdzie chcesz, aby podświetlić lub oświetlić pokoje, biura, sklepy, gabinety i inne pomieszczenia w twoim domu. Niewielki rozmiar czujników pozwala na zamontowanie takich lamp praktycznie wszędzie. Na zewnątrz reflektory led z czujnikiem ruchu nadają się do oświetlania ciągów komunikacyjnych, wejść do budynków, tablic itp.

Lampy tego typu mają przeważnie regulowany czas świecenia. Dlaczego jeszcze warto korzystać z reflektorów z czujnikiem led? Dziesięć razy mniejsze zużycie energii. To jest poważny argument. Reflektor z czujnikiem ruchu jest jednym z najbardziej skutecznych i najmniej energochłonnych lamp na rynku.

Lampy LED z czujnikiem ruchu

Lampy LED z czujnikami ruchu idealnie nadają się do zamiany starych lamp halogenowych. Reflektory solarne z czujnikiem ruchu to najnowsza technologia oświetlenia na świecie, są też przyjazne dla środowiska.

Zaletą lamp LED z czujnikiem ruchu jest długa żywotność, aż do 60.000 godzin, oszczędność energii do 60%, natychmiastowe włączenie światła, odporność na wahania temperatury. Solarne lampy LED z czujnikami nadają się do oświetlania terenów zewnętrznych, podjazdów, parkingów, budynków i oświetlenia ogrodowego.

Lampy LED z czujnikiem PIR

Wiele z lamp LED ma także wbudowany czujnikiem ruchu PIR. Czujnik ruchu PIR wykrywa ruch na zasadzie zmian cieplnych w otoczeniu. Jest to bardzo przydatna funkcja jeśli nie chcesz żadnych niepożądanych gości. Z pewnością docenicie lampy LED z czujnikiem ruchu. Czujka PIR nazywana jest pasywną, ponieważ nie jest ona źródłem promieniowania podczerwonego, a jedynie analizuje ona promieniowanie innych ciał.

Czujka jest najbardziej czuła dla ruchu prostopadłego do jej osi optycznych (czyli przecinającego kolejne pola detekcji), natomiast najmniej czuła dla ruchu wzdłuż osi optycznych (czyli dla obiektów zbliżających lub oddalających się od czujki).
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i