ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Reflektory z czujnikiem | Liderlamp

W magazynie mamy 560 000 oświetleńDarmowa dostawa od 100 złPrezent przy zakupie powyżej 550 zł

Dzwońcie na numer 22 307 05 83

0
Ulubione produkty
0

Nie masz żadnych ulubionych produktów.

Levy banner DOPRAVA
Pravý banner
Wszystkie kategorie

Reflektory z czujnikiem

  • Materiał
  • Kolor
  • Gwint
  • Max. moc źródła
  • Napięcie
  • Stopień ochrony (IP)
  • Funkcja
  • Marka
  • Liczba żarówek
  • Dostępność

Materiał

Inne marki
metal (59)
plastik (46)
szkło (25)
Materiał oznacza z jakiego materiału jest produkt wyprodukowany. Jeżeli chcesz wybrać produkty szklane, wtedy zaznacz „okienko szkło.“

Kolor

Inne marki
antracyt (3)
biały (27)
czarny (31)
srebrny (11)
szary (11)
Kolor oznacza to, jaki kolor będzie mial produkt. Jeżeli wybierzesz „złoty“ wtedy pokażą się tylko takie produkty, które są złote lub złoty kolor zawierają.

Gwint

Inne marki
Dzięki temu filtru możesz wybrać produkt z żądanym gwintem. Każde światło jest wyposażone konkretnym gniazdkiem, a do tego trzeba dopasować żarówkę z konkretnym gwintem. Jeśli nie wiesz jaki gwint ci jest potrzebny, może ci poradzi ten artykuł.

Max. moc źródła

Potrzebujesz naprawdę silne światło? Za pomocą filtra „Max. moc źródła“ wybierz odpowiedni produkt. Podane wartości są podane w jednostkach watów (W) i wyrażają Max. moc jednego źródła światła (żarówki).

Napięcie

Inne marki
3V (1)
230V (77)

Stopień ochrony (IP)

Inne marki
IP44 (56)
IP54 (19)
IP65 (7)
Stopień ochrony (IP) Określa opór urządzeń elektrycznych przed penetracją cząstek stałych, łącznie z kurzem a przed wniknięciem wody. Określony jest tzw. Kodem IP, który składa się ze znaków „IP“ i dwoma cyframi: pierwsza cyfra oznacza, że obudowa zapewnia ochronę przed dostępem do niebezpiecznych części umieszczonych wewnątrz, i równocześnie zapewnia ochronę przed wnikaniem obcych ciał stałych, druga cifra oznacza oznacza, że obudowa zapewnia ochronę przed skutkami wnikania wody. Więcej informacji w tym artykule.

Funkcja

Inne marki
W wyboru funkcja wybierz następne właściwości oświetlenia. Jeżeli wybierzesz pozycję „LED technologia“ potem zostaną wybrane produkty, które zawierają technologię LED.

Marka

Polecamy
Eglo (8)
Globo (1)
Luxera (1)
Steinel (40)
Inne marki
Greenlux (3)
Lucide (5)
Wybierz markę według twojego wyboru. Niektóre marki polecamy, są one wypróbowane i dostępne. Ostanie marki o wysokiej jakości są tuż pod nimi.

Liczba żarówek

Wybierz lampę z dokładną liczbą żarówek. Jeśli wybierasz żyrandol, czy lampkę z jedną żarówką to pomoże pasek przewijania.
Lampy LED z czujnikiem
 
Lampy LED z czujnikiem ruchu mogą być stosowane wszędzie tam, gdzie chcesz, aby podświetlić lub oświetlić pokoje, biura, sklepy, gabinety. Niewielki rozmiar czujników pozwala na zamontowanie takich lamp praktycznie wszędzie. Na zewnątrz lampy LED z czujnikiem nadają się do oświetlania ciągów komunikacyjnych, wejść do budynków, tablic itp Lampy tego typu mają przeważnie regulowany czas świecenia. Dlaczego jeszcze warto korzystać z oświetlenia LED z czujnikiem ruchu? Dziesięć razy mniejsze zużycie energii. To jest poważny argument. Naświetlacz LED z czujnikiem ruchu jest jednym z najbardziej skutecznych i najmniej energochłonnych lamp na rynku.
 
Lampy LED z czujnikiem ruchu 
 
Lampy LED z czujnikami ruchu idealnie nadają się do zamiany starych lamp halogenowych. Lampy solarowe LED z czujnikiem to najnowsza technologia oświetlenia na świecie, są też przyjazne dla środowiska. Zaletą lamp LED z czujnikiem ruchu jest długa żywotność, aż do 60.000 godzin, oszczędność energii do 60%, natychmiastowe włączenie światła, odporność na wahania
temperatury. Solarne Lampy LED z czujnikami nadają się do oświetlania terenów zewnętrznych, podjazdów, parkingów, budynków i oświetlenia ogrodowego.
 
 Lampy LED z czujnikiem PIR
 
Wiele z lamp LED ma także wbudowany czujnikiem ruchu PIR. Czujnik ruchu PIR wykrywa ruch na zasadzie zmian cieplnych w otoczeniu. Jest to bardzo przydatna funkcja jeśli nie chcesz żadnych niepożądanych gości. Z pewnością docenicie lampy LED z czujnikiem ruchu. Czujka PIR nazywana jest pasywną, ponieważ nie jest ona źródłem promieniowania podczerwonego, a jedynie analizuje ona promieniowanie innych ciał. Czujka jest najbardziej czuła dla ruchu prostopadłego do jej osi optycznych (czyli przecinającego kolejne pola detekcji), natomiast najmniej czuła dla ruchu wzdłuż osi optycznych (czyli dla obiektów zbliżających lub oddalających się od czujki).

 

Copyright © 1990 – 2018 Liderlamp.pl