ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Jak oświetlić garaż i teren zewnętrzny? | Liderlamp.pl
Nowy system magazynowy działa już prawidłowo i ponownie realizujemy wysyłki z prędkością, do której jesteście przyzwyczajeni. Przepraszamy za wcześniejsze opóźnienia. Więcej tutaj.
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Jak oświetlić garaż i teren zewnętrzny?

Garaż i piwnica
Odpowiedział:
MarcinMarcin

Odpowiedź:

Jak należy rozmieścić oświetlenie w garażu, na jakie elementy warto zwrócić uwagę podczas planowania montażu lamp w garażu oraz w terenie dookoła niego? Tego wszystkiego dowiesz się z tego artykułu!

Jak zaplanować oświetlenie w garażu?

Aby stworzyć odpowiednie warunki w garażu i zamienić go z niechlujnej graciarni w nowoczesną aranżację tego wnętrza, należy przede wszystkim zadbać o dobre oświetlenie garażu

Jednak zanim przejdziemy do planowania oświetlenia, najpierw warto zrobić porządki oraz zastanowić się jak zagospodarować tę przestrzeń, czyli, np. gdzie będzie stał samochód, czy też, w którym miejscu chcemy urządzić warsztat lub gdzie będą stały szafki na narzędzia. 

Jak już to będziemy wiedzieli, to później o wiele łatwiej będzie wiadomo jak oświetlić garaż, czy też jakie oświetlenie do garażu wybrać.Jak rozmieścić oświetlenie w garażu?

Oświetlenie w garażu powinno spełniać odpowiednie kryteria. Przede wszystkim światło musi być mocne, żeby jasność stosownie oddawała widoczność. Ważne jest również, aby światło było bezpieczne, chodzi o to, żeby żarówka nie była zbyt gorąca, kiedy przypadkowo się jej dotkniemy. 

W tym wypadku najlepiej sprawdzi się oświetlenie garażu LED takie jak lampy sufitowe garażowe, czy kinkiety garażowe. Dodatkowo jego zaletami są, że jest ono tanie, ekologiczne i bardzo wydajne, a poza tym jest doskonałym rozwiązaniem na nowoczesne oświetlenie garażu.Oświetlenie zewnętrzne garażu - jakie wybrać?

Prawidłowo zaprojektowane i dobrane lampy zewnętrzne  ułatwią nie tylko wjazd samochodem, ale również doświetlą drogę, dlatego warto zdecydować się na oświetlenie zewnętrzne garażu. Niestety rodzaj tego oświetlenia zewnętrznego niesie z sobą kilka słabych stron, otóż jest ono narażone na wpływ czynników zewnętrznych, takich jak: wahania temperatury, podniesiony poziom wilgotności lub możliwość zalania.

Należy pamiętać, aby instalację elektryczną na zewnątrz zawsze wykonywał fachowiec. Jeśli mówimy o wyborze oświetlenia zewnętrznego, to tu znów wygrywa oświetlenie LED.

A to dlatego, że charakteryzuje je wysoka funkcjonalność oraz możliwość oświetlenia nawet bardzo dużych pomieszczeń, dając bardzo dobre światło w garażu, ponadto są odporne na wilgoć, co jest bardzo dużą zaletą oraz lampy LED są stosunkowo niedrogie.

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2022 Donoci sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i