ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Przedłużona gwarancja do 5 lat | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Przedłużona gwarancja do 5 lat

Aktualności i powiadomienia

Marcin

Niezależnie od tego, jaką oprawę wybierzesz, jej trwałość jest zawsze ważna. Ponieważ nie boimy się, a wręcz przeciwnie, jesteśmy pewni jakości naszych lamp, oferujemy przedłużoną gwarancję na wszystkie rodzaje oświetlenia.

Gwarancja na oświetlenie = gwarancja satysfakcji

Za każdym razem, gdy kupujesz nową rzecz, na pewno interesuje Cię również jej okres gwarancyjny. Z naszymi lampami automatycznie otrzymasz gwarancję nie tylko na dwa, ale trzy lata. Nie musisz o to pytać, trzyletnia gwarancja na oświetlenie udzielana jest automatycznie. Możemy zaoferować tak długą gwarancję ponieważ wierzymy w jakość oferowanych przez nas lamp oraz innych produktów i wiemy, że będą Ci służyć przez wiele lat.


Jedynymi produktami, które nie są objęte tą trzyletnią gwarancją sa żarówki. Jednak są również oprawy, dla których wydłużyliśmy gwarancję. Możesz skorzystać z gwarancji aż do 5 lat na wybrane oprawy LED, np. lampy Philips. W przypadku profesjonalnych opraw, również przedłużyliśmy gwarancję do 5 lat. A to naprawdę długo.


Inne korzyści

Jeśli zdecydujesz się na zakup u nas, przedłużona gwarancja to nie jedyna korzyść, jaką otrzymasz. Zamów produkt, który Ci się podoba, a jeśli okaże się, że odpowiada Ci coś innego, masz do 60 dni na zwrot. Dodatkowo, jeśli zrobisz u nas zakupy na kwotę ponad 200 zł, otrzymasz bezpłatną wysyłkę


Terminy dostaw zamówionych towarów są bardzo szybkie. Wynika to z faktu, że posiadamy na stanie ponad 1 180 000 produktów. Inne korzyści to prezenty, które dodajemy przy zakupie powyżej określonej kwoty. Kupując u nas otrzymasz nie tylko zamówiony towar, ale także różne atrakcyjne bonusy i dodatki.

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i