ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Kupuj bez obaw | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Kupuj bez obaw

O zakupie

Marcin

Nie jesteś pewien podczas zakupu czy zamawiany towar to ten właściwy? A może już zakupiłeś i stwierdziłeś, że chciałbyś inny kolor lampy, inny kształt? A może znalazłeś na naszym e-shopie oświetlenie, które bardziej Ci się podoba? Wszystko można rozwiązać, chętnie pójdziemy Ci na rękę.

Wygodne zakupy z domu

Łatwiej i bezpieczniej już tego zrobić nie można. Wybierać oświetlenie możecie wygodnie z domu w mnóstwie przejrzystych kategorii. Znajdziecie u nas oświetlenia do każdego pomieszczenia w mnóstwie wariant. Także Wam gwarantujemy najniższą cenę na rynku, więc zakupicie naprawdę korzystnie. A jeżeli towar nie będzie spełniać oczekiwań? Możecie zwrócić w terminie 60 dni od doręczenia.


Możliwość zwrotu towaru do 60 dni 

W przypadku, gdy dokonałeś zakupu na swoje prywatne cele, jako klient (konsument) masz prawo do zwrotu zamówionego towaru do 60 dni od jego dostawy. U nas jest to bardzo proste, więc nie musisz się bać niewłaściwych zakupów. Wystarczy wypełnić formularz zwrotu towaru i towar wraz z wydrukowanym oraz wypełnionym formularzem przesłać na adres: Liderlamp.pl, Przesyłkownia.pl, ID e-shopu: 90600642, Mostowa 4, 43400 Cieszyn. Więcej informacji o sposobie zwrotu towaru znajdziesz tutaj.
  

Pieniądze zwrócimy bezzwłocznie 

Pieniądze zwrócimy bezzwłocznie po odbiorze zwróconego towaru. Skąd będzie wiadomo, że towar dotarł do nas w porządku? Jak tylko towar zostanie przez nas odebrany, otrzymasz od nas wiadomość mailową, zawierającą wszystkie informacje. Naprawdę nie ma się więc czego bać, teraz pozostaje wyłącznie zabrać się do przyjemnych i beztroskich zakupów.
 
 
Jeśli nadal nie masz pewności co do wyboru towaru czy sposobu postępowania podczas zakupu albo zwrotu towaru, nie wahaj się z nami skontaktować, chętnie Ci pomożemy.

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2022 Donoci sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i