ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Zapasowe żarówki do lampek świątecznych | Liderlamp.pl

W magazynie mamy 560 000 oświetleńDarmowa dostawa od 200 złPrezent przy zakupie powyżej 550 zł

Dzwońcie na numer 22 307 05 83

0
Ulubione produkty
0

Nie masz żadnych ulubionych produktów.

Levy banner DOPRAVA
Pravý banner
Wszystkie kategorie

Zapasowe żarówki do lampek świątecznych

  • Funkcja
  • Gniazdo
  • Marka
  • Dostępność

Funkcja

Inne marki
W wyboru funkcja wybierz następne właściwości oświetlenia. Jeżeli wybierzesz pozycję „LED technologia“ potem zostaną wybrane produkty, które zawierają technologię LED.

Gniazdo

Inne marki
Dzięki temu filtru możesz wybrać produkt z żądanym gniazdem. Każde światło jest wyposażone konkretnym gniazdkiem, a do tego trzeba dopasować żarówkę z konkretnym trzonkiem. Jeśli nie wiesz jaki trzonek ci jest potrzebny, może ci poradzi ten artykuł.

Marka

Inne marki
Narva (1)
Wybierz markę według twojego wyboru. Niektóre marki polecamy, są one wypróbowane i dostępne. Ostanie marki o wysokiej jakości są tuż pod nimi.
W naszej ofercie znajdziecie bogatą kolekcję łańcuchów świetlnych. Na wypadek, gdyby któraś z lampek przestała świecić, dodajemy również zapasowe żarówki. Pakowane są po pięć sztuk. Zapasowe źródło światła proponujemy również do sztucznych choinek bożonarodzeniowych z włóknami optycznymi. Przy konkretnym produkcie, przeczytacie w załączonym opisie, jaka żarówka do niego pasuje.

A jeżeli nie chcecie już dłużej zajmować się wymianą żarówek, polecamy nasze świąteczne oświetlenie LED, które obejmuje łańcuchy świetlne, świeczniki bożonarodzeniowe oraz świecące dekoracje do okien

Rejestr handlowy: Sąd Okręgowy w Brnie, znak pliku część C, wstaw 92055 

Copyright © 1992 – 2018 Donoci sp. z o.o.