ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Lampy Paulmann | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Filtrowanie

Wczytywanie filtru ...

WięcejMniej

Paulmann

Vendor 2
  • Najczęściej sprzedawane
  • Rabaty tygodnia
  • Najczęściej oglądane
Wyświetl kolejne

Opis kategorii

Oświetlenie Paulmann Licht - niemieckie lampy i oprawy oświetleniowe


Paulmann Licht jest firmą rodzinną z siedzibą w Spring w Niemczech i oddziałami w 40 krajach. Od ponad 35 lat firma założona przez Rüdigera Paulmanna zajmuje się produkcją i sprzedażą żarówek i lamp wszelkiego rodzaju. Obecnie ponad 60% lamp Paulmann stanowią lampy w technologii LED. Wysoki nacisk na bezpieczeństwo i jakość potwierdzają takie certyfikaty jak VDE, ENEC, TÜV i Intertek.

Jakość lamp Paulmann

Głównym mottem firmy jest ""Oprawy przez ludzi dla ludzi"". Widać to już od pierwszych myśli przy tworzeniu nowego oświetlenia Paulmann, gdzie w centrum uwagi znajduje się najlepsza możliwa ergonomia dla użytkownika końcowego, jego komfort i bezpieczeństwo. Lampy Paulmann posiadają system szynowy, dzięki którym możesz dowolnie modyfikować kierunek świecenia lamp.

Najczęściej wybieranymi lampami przez naszych klientów są lampy: paulmann quadro led, paulmann aviar, paulmann spotlight oraz paulmann flexbar led.

W naszej ofercie znajdą Państwo duży wybór reflektorów, lamp sufitowych, taśm LED i materiałów elektrycznych firmy Paulmann.

Copyright © 1994 – 2023 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i