ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Przygotujcie się na wiosnę! | Liderlamp.pl

W magazynie mamy 560 000 oświetleńDarmowa dostawa od 200 złPrezent przy zakupie powyżej 550 zł

Dzwońcie na numer 22 307 05 83

0
Ulubione produkty
0

Nie masz żadnych ulubionych produktów.

Levy banner DOPRAVA
Pravý banner
Wszystkie kategorie

Przygotujcie się na wiosnę!

Po zimie zawsze oczekiwana wiosna, słońce i przyjemne ocieplenie prawie już za drzwiami, ogrody znowu się zazielenią, a prace wiosenne w ogrodzie nie będą czekać. Więc przy tej okazji, możesz odmienić, innowacji lub poprawiać a my wam doradzimy, jak najlepiej osiągnąć ten cel za pomocą oświetlenia zewnętrznego.

Czy twój dom jest wystarczająco oświetlony?

Jeśli masz uczucie, że jest Twój dom i jego otoczenie w nocy słabo oświetlone lub w ogrodzie brakuje ciekawych elementów, które by podkreśliły piękno ogrodu.
Nie musisz się martwić. Te braki pomożemy Ci rozwiązać wyborem odpowiedniego oświetlenia zewnętrznego, które oprócz funkcji praktycznej i dekoracyjnego, również będzie pełnić funkcje zabezpieczającą. Zależy tylko od Twojej wyobraźni, oczekiwań i umieszczenia opraw oświetleniowych. 

Gdzie i jaki typ opraw wybrać?

Dla oświetlenia drogi dojazdowej mogą służyć lampy najazdowe, dla bramy domu lub drzwi wejściowych są kinkiety, do oświetlenia chodnika przeznaczone są słupki, latarnie lub lampy solarne, altanie mogą zdobić lampy wiszące lub żyrandole.
Przepiękne jeziorka ogrodowe lub różne przedmioty i obszary, które chcesz wyróżnić w ciemności i podkreślić ich piękno, można za pomocą reflektorów lub lamp punktowych.
Również można wybrać z szerokiej skali klasycznych, solarnych i lamp LED, nie należy jednak zapominać o wyborze odpowiedniego źródła światła.
 
Poprawnie umieszczone oświetlenie może czynić cuda, a Twój ogród w nocy może nagle wyglądać jak raj. Twoją pracę możesz podziwiać nie tylko Ty, ale również Twoje otoczenie.

Rejestr handlowy: Sąd Okręgowy w Brnie, znak pliku część C, wstaw 92055 

Copyright © 1992 – 2018 Donoci sp. z o.o.