ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Przygotujcie się na wiosnę! | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Przygotujcie się na wiosnę!

Aktualności i powiadomienia

Marcin

Po zimie zawsze oczekiwana wiosna, słońce i przyjemne ocieplenie prawie już za drzwiami, ogrody znowu się zazielenią, a prace wiosenne w ogrodzie nie będą czekać. Więc przy tej okazji, możesz odmienić, innowacji lub poprawiać a my wam doradzimy, jak najlepiej osiągnąć ten cel za pomocą oświetlenia zewnętrznego.

Czy twój dom jest wystarczająco oświetlony?

Jeśli masz uczucie, że jest Twój dom i jego otoczenie w nocy słabo oświetlone lub w ogrodzie brakuje ciekawych elementów, które by podkreśliły piękno ogrodu.
Nie musisz się martwić. Te braki pomożemy Ci rozwiązać wyborem odpowiedniego oświetlenia zewnętrznego, które oprócz funkcji praktycznej i dekoracyjnego, również będzie pełnić funkcje zabezpieczającą. Zależy tylko od Twojej wyobraźni, oczekiwań i umieszczenia opraw oświetleniowych. 

Gdzie i jaki typ opraw wybrać?

Dla oświetlenia drogi dojazdowej mogą służyć lampy najazdowe, dla bramy domu lub drzwi wejściowych są kinkiety, do oświetlenia chodnika przeznaczone są słupki, latarnie lub lampy solarne, altanie mogą zdobić lampy wiszące lub żyrandole.
Przepiękne jeziorka ogrodowe lub różne przedmioty i obszary, które chcesz wyróżnić w ciemności i podkreślić ich piękno, można za pomocą reflektorów lub lamp punktowych.
Również można wybrać z szerokiej skali klasycznych, solarnych i lamp LED, nie należy jednak zapominać o wyborze odpowiedniego źródła światła.
 
Poprawnie umieszczone oświetlenie może czynić cuda, a Twój ogród w nocy może nagle wyglądać jak raj. Twoją pracę możesz podziwiać nie tylko Ty, ale również Twoje otoczenie.

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i