ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Nowe lampy LED firmy EGLO | Liderlamp.pl
Nowy system magazynowy działa już prawidłowo i ponownie realizujemy wysyłki z prędkością, do której jesteście przyzwyczajeni. Przepraszamy za wcześniejsze opóźnienia. Więcej tutaj.
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Nowe lampy LED firmy EGLO

Oświetlenie LED

Marcin

Nowość w firmie EGLO. Renomowana firma austryjacka EGLO wprowadziła właśnie do swojej oferty lampy LED. W procesie produkcyjnym postawiono na ciekawy designe oraz niskie zużycie energii.

Nowość w firmie EGLO. Renomowana firma austryjacka EGLO wprowadziła właśnie do swojej oferty lampy LED. W procesie produkcyjnym postawiono na ciekawy designe oraz niskie zużycie energii.

Lampy EGLO - Gwarancję Satysfakcjii

Firam EGLO powstała w 1969 roku w Austrii w malowniczym regionie TYROL.  Właściciel firmy Ludwig Obwieser od samego początku postawił na jakość i designe co przyczyniło się w krótkim czasie do powstania ponad 70 oddziałów i placówek. Dzisiaj marka EGLO kojarzy się z dobrą jakością i przystępną ceną.

 

Nowości LED

W ostatnich latach firma EGLO szczególny nacisk kładzie na zmiejszenie zużycia energii dla tego też wprowadziła do swojej oferty lampy LED. Dzięki czemu oferta wzbogaciła się o żyrandole LED, kinkiety LED, oraz inne oprawy do wnętrz LED. Oczywiście projektanci EGLO nie zapomnieli o lampach zewnętrznych LED które dzięki ciekawym kształtą oraz technologii LED cieszą się dużą popularnośćią w śród użytkowników.  
 

Lampy wiszące LED

Nowościami które cieszą się dużym zainteresowaniem są oprawy CARDITO LED  ( na zdjęciu ). W ofercie firmy znajdziemy  różne długości lamp, dzięki czemu możemy dopasować je do naszego wnętrza a dzięki możliwości regulacji wysokości lampy nadają się one idealnie nad stół jadalny lub kuchenny. Ciekawym roziwązaniem jest oprawa MYSTERIO LED dzięki pilotowi mamy możliwość regulacji natężenia światła jak i również możliwość zmiany koloru światła.
 


Lampa wisząca CARDITO Lampa wisząca CARDITO Lampa wisząca CARDITO

Czy do luksusowego wnętrza pasują lampy LED ? Oczywiście że tak, właśnie taką lampą jest oprawa z kolekcji DIADEMA LED ( na obrazku ). Producent zaprojektował różne rodzaje tych lamp dzięki czemu możemy dopasować odpowiedni rodzaj do naszego wnętrza a kinkiet czy też lampa na biurko dodadzą dodatkowej elegancji w pomieszzeniu.

LED lampy

Duża część  z nas spędza dużo czasu w pracy przy biurko dla tego też godną propozycją będzie model lampy biurkowej OCASO LED
 

Lampa wisząca DIADEMA Lampa biurkowa OCASO


Wszystkie produkty firmy EGLO

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2022 Donoci sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i