ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Lampy solarne | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Lampy solarne

Zewnętrzne oświetlenie domu

Marcin

Jeżeli szukasz ładne i zarazem efektywne oświetlenie twego domu, ogromu i nie chcesz wydawać zbyt wiele pieniędzy za rzeczy związane z podłączeniem oświetlenia, to prawie lampy solarne jest to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie!

Korzyści lamp solarnych

Dużą zaletą solarnych opraw oświetleniowych jest to, że nie trzeba troszczyć się ich zasilanie i instalacją kabli elektrycznych. Czyli przede wszystkim właściciele ogrodów bez źródła zasilania elektrycznego mogą się cieszyć.
Rodzice i właściciele zwierząt domowych docenią bezpieczeństwo niskiego 12V napięcia.
Lampy solarnie nijak nie oślepiają, więc są sprzyjające dla oczu, zaletą również jest długa trwałość, łatwość instalacji i uruchomienia oraz niskie koszty utrzymania i eksploatacji.
Ponadto światło ze odnawialnym źródłem energii jest darmowe i przyjazne dla środowiska.
 
 
 

Kompozycja i funkcjonowanie lamp solarnych

Jest to skomplikowane urządzenie elektroniczne, którego najważniejszą częścią jest panel słoneczny, następnie samoładujący akumulatora, czujniki ściemniania, diody LED, czujniki ruchu i jeszcze samotna konstrukcja oprawy.
Każda lampa posiada własny panel słoneczny, który w ciągu dnia absorbuje energię z promieni słonecznych i następnie zamienia ją na energię elektryczną, która następnie zostaje akumulowana w silnych bateriach. Zaraz po zmierzchu, światła zaczynają świecić.
 
 

Słoneczna i LED technologia

Każda technologia idzie do przodu w zawrotnym tempie i tak samo jest z oświetleniem słonecznym.

Starsza technologia reaguje na ciemność w wyniku czego światło się zapali lub wyłączy, zaawansowana lampa słoneczna zawiera czujnik, który reaguje na ruch (przydatne, na przykład, nad drzwi wejściowe). Momentalnie najbardziej zaawansowaną i efektywną jest technologia LED oświetlenie z czujnikiem ruchu (funkcja oszczędzania energii) - kąt wykrywania aż do 140°, a po opuszczeniu obszaru ograniczonego, światło automatycznie się wyłączy, wyłącznik zmierzchowy - lampy z wbudowanym czujnikiem zmierzchu automatycznie rozświeca a przy wschodzie sam się wyłączy i dalej jeszcze oddzielny modu słoneczny, który oferuje również wiele zalet.
 
 
 

Odpowiednia umieszczenie i wytrzymałość

Dla umieszczenia lampy solarnej polecamy wybierać takie miejsca, na które jak najdłużej świeci słońce (oczywiście różni się to od poszczególnych modułów słonecznych). Współcześnie jednak większość urządzeń jest wyposażone w stosunkowo silną baterią, dzięki czemu może sprostać nawet przy zachmurzonym niebie. Panele słoneczne są wstanie naładować się nawet bez bezpośredniego nasłonecznienia.
Średni czas palenia jest 6-8 godzin. Zależy od warunków słonecznych, źródła LED i baterii.
 
 
 
 

Zastosowanie w praktyce

Lampy słoneczne nie ma takiej mocy, jak oświetlenia zasilane z sieci, zatem szczególnie odpowiednie są jako oświetlenie dodatkowe lub dekoracyjne, jednak dla orientacji w ciemności to w pełni wystarczy (dzięki większej liczbie diod LED można osiągnąć dużej jasności i lepszego oświetlenie większych obszarów). Przykładowo mogą służyć dla oświetlania chodników, dróg dojazdowych, ograniczenia basenu, drzwi wejściowych itp.
Oferujemy klasyczne lampy do ziemi, wiszące lampy, lampy stojące czy słupki, kinkiety i lampy punktowe.
Lampy różnych wzorów mogoł służyć jako elementy dekoracyjne, aby ożywić Twój ogród. jak w nocy tak przez dzień.
Często ciekawezabawne i oryginalne lampy można swobodnie rozmieścić w ogrodzie, gdzie będą zdobić twój ogród. Istnieją również lampy w najróżniejszych postaciach figurek, zwierząt albo kwiatów lub kolorów.
Dla bardziej wymagających użytkowników oferujemy specjalne ścienne solarne LED reflektory z czujnikiem, idealne dal użycia na ściany w ogrodzie lub na zewnątrz i słupkowe solarne LED reflektory z czujnikiem poleca dla podjazdów, teras, ale również ogrodów.
Istnieją również specjalne podwodne lampy, które mogą być umieszczone w basenu, lub stawach dekoracyjnych i wodospadach.
 
 

Uruchomienie

Dla uruchomienie 12V lampy potrzebny jest transformator dla nisko napięciowego oświetlenia (AC / DC 230 / 12V), który można kupić wraz z lampą lub można go zakupić oddzielnie. Zasilanie jest również możliwe za pomocą baterii 12V, które nie potrzebują zasilacza a może być ładowana przez panel słoneczny.

Światło słoneczne jest niewyczerpalnym źródłem energii i jej zużycie nic Cię nie kosztuje. Więc jeśli używasz jakąś energie, używaj te ze słońca. Jest to przyjazny dla środowiska, bezpieczne i darmowe! A jeśli wolisz oświetlenie, które nie jest zbyt jasne i również wnosi przyjemną atmosferę do ogrodu po zmroku, to technologia słoneczna jest właśnie dla Ciebie!
 
 

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2023 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i