ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Lampy LED Philips – 5 lat gwarancji | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Lampy LED Philips – 5 lat gwarancji

Oświetlenie LED

Marcin

Lampy LED Philips stanowią najwyższą półkę oświetlenia, które posiadamy w naszej ofercie. Producent gwarantuje długą żywotność, wysoką oszczędność energii i silny strumień światła.

Lampy LED Philips stanowią najwyższą półkę oświetlenia, które posiadamy w naszej ofercie. Producent gwarantuje długą żywotność, wysoką oszczędność energii i silny strumień światła.

Oświetlenie LED do łazienki

Philips – lider wśród lamp LED

Myślę, że trudno byłoby znaleźć w Czechach osobę, która nigdy nie słyszał o marce Philips. Philips to spółka, która została założona w 1891 roku w  Eindhoven, w Holandii, a oprócz oświetlenia produkuje również sprzęt AGD i elektronikę.

Powody, dla których założono firmę były oczywiste – sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na żarówki,  co wiązało się z komercjalizacją energii elektrycznej. Stopniowo żarówki Philips stały się znane na całym świecie, rozszerzając portfolio firmy. Obecnie Philips (i jej siostrzane firmy, np. Massive) to jeden z liderów w dziedzinie oświetlenia LED.

5 lat gwarancji

Pod tekstem można zapoznać się z nowościami, które przedstawiła ostatnio marka Philips. Należą do nich lampy LED, które posiadają silny strumień światła oraz oszczędzają do 90 %  energii elektrycznej. Ponadto kolejną ich zaletą jest przyjemne ciepłe białe światło (podobne do klasycznych żarówek włóknowych), a zwłaszcza długa żywotność. Producent zapewnia, że żywotność oświetlenia LED to minimum 30 lat.

Wysoką jakość produktu potwierdza fakt, że na te oświetlenie LED dajemy 5 lat gwarancji. Nasza oferta obejmuje przede wszystkim oświetlenie punktowe, oświetlenie łazienkowe i kinkiety zewnętrzne. 

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i