ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Jak oświetlić taras? | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Jak oświetlić taras?

Zewnętrzne oświetlenie domu

Marcin

Taras możemy oświetlić na różne sposoby, zapoznaj się z naszymi aranżacjami i koniecznie przeczytaj nasze porady.

Taras możemy oświetlić na różne sposoby, zapoznaj się z naszymi aranżacjami i koniecznie przeczytaj nasze porady. Ceny zaczynają się już od 28 zł. 

Kinkiet jest najczęstszą forma oświetlenia tarasu.

Budując lub remontując swój dom marzeń musimy pamiętać by lampy na zewnątrz współgrały z otoczeniem i stylem architektury. Rozmieszczenie kinkietów jest zależne od wielkości naszego tarasu. Musimy również pamiętać o mocy światła by była ona odpowiednia. W wyborze odpowiedniego produktu warto wziąć pod uwagę nową technologię LED, dzięki niej nasze rachunki będą dużo niższe.

Różne kształty 

Oczywiście, w naszej ofercie znajdziecie państwo różne kształy opraw zaczynając od prostokątów do lamp okrągłych itp. Są również oprawy z różnymi elementami dekoracji np. siatka, elementy kryształowe itp. Kinkiety idealnie nadają się na wejście do domu. Ze względu na rosnący nacisk na oszczędność energi, coraz więcej producentów produkuje oprawy oparte na technologi LED.  
 
 
 
Bardzo przydatnym elementem w naszym ogrodzie jest lampa wyposażona w czujnik ruchu. Wystarczy, że  ktoś znajduje się w zakresie jego działania to automatycznie uruchamia nam się światło Dobrym miejscem na zastosowanie takiej oprawy jest wejście do domu lub miejsce gdzie, rzadko przebywamy i chcemy odstraszyć nieproszonych "gości".
 
 

 

Oprawy najazdowe

Warto również wspomnieć o oprawach najazdowych, które dobrze wkomponowane  dadzą niesamowity efekt wizualny. W naszej ofercie również posiadamy oprawy po których można jeździć autem.  A w miejscu gdzie nie mamy doprowadzonego prądu możemy zastosować lampy solarne LED które samoczynnie się naładują a wieczorem będą oświetlać nam np. ścieżkę.
 


Poniżej przedstawiamy niektóre rodzaje lamp zewnętrznych.
Więcej na lampy zewnętrzne.

Oświetlenie tarasu kinkiet zewnętrznyNajazdowe oświetlenie zewnętrzne

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i