ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Lampy z klipsem | Liderlamp.pl

W magazynie mamy 560 000 oświetleńDarmowa dostawa od 200 złPrezent przy zakupie powyżej 550 zł

Dzwońcie na numer 22 307 05 83

0
Ulubione produkty
0

Nie masz żadnych ulubionych produktów.

Levy banner DOPRAVA
Pravý banner
Wszystkie kategorie
   
         
      
 
         
 
   
           
 

Lampy z klipsem

 • Kolor
 • Funkcja
 • Marka
 • Gniazdo
 • Liczba żarówek
 • Styl
 • Miejsce
 • Materiał
 • Max. moc źródła
 • Napięcie
 • Stopień ochrony (IP)
 • Dostępność

Kolor

Inne marki
Kolor oznacza to, jaki kolor będzie mial produkt. Jeżeli wybierzesz „złoty“ wtedy pokażą się tylko takie produkty, które są złote lub złoty kolor zawierają.

Funkcja

Inne marki
W wyboru funkcja wybierz następne właściwości oświetlenia. Jeżeli wybierzesz pozycję „LED technologia“ potem zostaną wybrane produkty, które zawierają technologię LED.

Marka

Polecamy
Eglo (22)
Globo (9)
Lucide (3)
Luxera (4)
Osram (1)
Philips (1)
Prezent (21)
Rabalux (22)
Top Light (16)
Inne marki
Wybierz markę według twojego wyboru. Niektóre marki polecamy, są one wypróbowane i dostępne. Ostanie marki o wysokiej jakości są tuż pod nimi.

Gniazdo

Inne marki
E14 (36)
E27 (21)
G9 (2)
GU10 (12)
Dzięki temu filtru możesz wybrać produkt z żądanym gniazdem. Każde światło jest wyposażone konkretnym gniazdkiem, a do tego trzeba dopasować żarówkę z konkretnym trzonkiem. Jeśli nie wiesz jaki trzonek ci jest potrzebny, może ci poradzi ten artykuł.

Liczba żarówek

Inne marki
1 (111)
Wybierz lampę z dokładną liczbą żarówek. Jeśli wybierasz żyrandol, czy lampkę z jedną żarówką to pomoże pasek przewijania.

Styl

Inne marki
Dziecięcy (40)
Klasyczna (18)
Nowoczesna (92)
Vintage (1)

Miejsce

Inne marki

Materiał

Inne marki
drewno (1)
metal (92)
plastik (87)
szkło (2)
Materiał oznacza z jakiego materiału jest produkt wyprodukowany. Jeżeli chcesz wybrać produkty szklane, wtedy zaznacz „okienko szkło.“

Max. moc źródła

Potrzebujesz naprawdę silne światło? Za pomocą filtra „Max. moc źródła“ wybierz odpowiedni produkt. Podane wartości są podane w jednostkach watów (W) i wyrażają Max. moc jednego źródła światła (żarówki).

Napięcie

Stopień ochrony (IP)

Inne marki
IP20 (110)
Stopień ochrony (IP) Określa opór urządzeń elektrycznych przed penetracją cząstek stałych, łącznie z kurzem a przed wniknięciem wody. Określony jest tzw. Kodem IP, który składa się ze znaków „IP“ i dwoma cyframi: pierwsza cyfra oznacza, że obudowa zapewnia ochronę przed dostępem do niebezpiecznych części umieszczonych wewnątrz, i równocześnie zapewnia ochronę przed wnikaniem obcych ciał stałych, druga cifra oznacza oznacza, że obudowa zapewnia ochronę przed skutkami wnikania wody. Więcej informacji w tym artykule.

Lampy stołowe z uchwytem — klipsem

Lampy stołowe z klipsem znajdą zastosowanie w Twoim dou lub mieszkaniu. Lampkę z klipsem możesz użyć podczas czytania w pokoju dziecięcym lub w sypialni. Lampy do czytania z klipsem mają tą zaletę, że mogą być zamontowane w dowolnym miejscu - do łożka, na stół, na szafkę. Do lamp z klipsem najczęściej należy klasyczna żarówka E27  lub żarówka E14. Czasami znajdziesz także LED lampę z klipsem. Różnica między klasycznymi a tymi LED jest taka, że w LED lampce jest źródło światła zamontowane na stałe.
 
Lampy z klipsem docenię najwięcej uczniowie. Lampy te są nazywane także lampami z uchwytem. Jak mówi sama nazwa, lampy możesz przymocować do jakiegokolwiek stołu. Lampy stołowe z klipsem znajdziesz w naszym sklepie w różnych kolorach, dła dziewczyn i chłopców. Lampa z klipsem stanie się wielkim pomocnikiem!
 
 

Rejestr handlowy: Sąd Okręgowy w Brnie, znak pliku część C, wstaw 92055 

Copyright © 1992 – 2018 Donoci sp. z o.o.