ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Kinkiety punktowe | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Filtrowanie

Wczytywanie filtru ...

WięcejMniej

Kinkiety punktowe

  • Najczęściej sprzedawane
  • Rabaty tygodnia
  • Najczęściej oglądane
Wyświetl kolejne

Opis kategorii

Kinkiety punktowe - reflektory punktowe LED i oprawy oświetleniowe


Reflektory w domu coraz częściej stają się integralną częścią oświetlenia domowego, zwłaszcza w korytarzach, łazienkach i kuchniach. Stosunkowo małe oprawy, często wpuszczane w sufit lub pod szafkami kuchennymi, mają stosunkowo dużą moc, która może w pełni oświetlić blat kuchenny do pracy, jak również stworzyć przyjemną atmosferę podczas relaksu w fotelu w salonie.

Idealnym oświetleniem do kuchni są reflektory punktowe LED. Dzięki niewielkiej mocy i bezpiecznemu światłu LED oświetlą blat kuchenny w jakościowy sposób, na którym można pracować przez niezbędny czas, nie zużywając przy tym zbyt wiele energii.

Kinkiety punktowe LED z funkcją ściemniania, z drugiej strony, zapewnią odpowiednie oświetlenie w miejscach odpoczynku, gdzie można kierować i ściemniać lub rozjaśniać tyle światła, ile jest potrzebne w danym momencie.

Różnorodność kinkietów punktowych

Kinkiety punktowe są sprzedawane pojedynczo lub w zestawach po kilka sztuk w neutralnych kolorach białym, chromowanym i kolorowym. Kinkiety punktowe mogą być stosowane w naprawdę każdym pomieszczeniu w domu.

Kinkiety punktowe do łazienki

Należy zwrócić uwagę na odporność na wilgoć w przypadku reflektorów łazienkowych, gdzie stopień ochrony IP powinien wynosić 44 i więcej. Idealnie sprawdzi się LED oświetlenie łazienkowe 230V.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i