ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Immax NEO 07158-B80 - LED Ściemnialny żyrandol FINO LED/60W/230V Tuya czarny + pilot | Liderlamp.pl
Nowy system magazynowy działa już prawidłowo i ponownie realizujemy wysyłki z prędkością, do której jesteście przyzwyczajeni. Przepraszamy za wcześniejsze opóźnienia. Więcej tutaj.
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Immax NEO 07158-B80 - LED Ściemnialny żyrandol na lince FINO LED/60W/230V Tuya czarny + pilot

5 1

1x
Elegancka lampa wisząca LED. Po przyciemnieniu zapewnia miękkie oświetlenie nocne w jadalni i tworzy przyjemną wieczorną atmosferę - będąc jednocześnie łagodnym dla oczu. Koło świeci w dół, więc... Więcej informacji
W magazynie 5 szt.- natychmiastowa wysyłka
- dostępny od ręki

Więcej sztuk: 7 dni

1 274,30
Klasa energetyczna GKlasa energetyczna G
Wyświetlić opis
 • 60 dni na zwrot
 • Gwarancja 36 miesięcy
Darmowa dostawa
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Opis produktu

 • Elegancka lampa wisząca LED.
 • Po przyciemnieniu zapewnia miękkie oświetlenie nocne w jadalni i tworzy przyjemną wieczorną atmosferę - będąc jednocześnie łagodnym dla oczu.
 • Koło świeci w dół, więc żyrandol nie będzie Cię oślepiał tak, jak w przypadku wariantów świecących do wewnątrz lub na boki.
 • Ten żyrandol o nowoczesnym wzornictwie jest częścią rodziny oświetlenia dla inteligentnego domu.
 • Można nim bardzo dobrze sterować nie tylko z domu, ale również będąc poza nim.
 • Dołączony do zestawu pilot Zigbee 3.0 lub aplikacja Immax NEO na telefonie komórkowym lub tablecie niezawodnie pomaga zmienić odcienie bieli, intensywność oświetlenia w pomieszczeniu lub całkowicie wyłączyć światło w dowolnym momencie - bądź panem światła w swoim domu.
 • Immax Neo jest w pełni kompatybilny z Philips HUE, a oba urządzenia działają na platformie ZigBee 3.0. Kompatybilny również z Amazon Alexa, Google Assistant oraz aplikacjami Apple Siri, Somfy, iOS i Android.
 • Dla wygodnego korzystania ze wszystkich świateł w domu, zalecamy podłączenie wszystkich inteligentnych urządzeń w domu lub mieszkaniu za pomocą inteligentnej bramki Immax NEO.
 • Sterowanie oświetleniem w całym domu nigdy nie było prostsze - upewnij się, czy niektóre światła nie są niepotrzebnie włączone, gdy wychodzisz.
 • Steruj produktami Immax Neo za pomocą inteligentnych przełączników - naszą ofertę znajdziesz tutaj.
 • Immax NEO działa na globalnej platformie Tuya, która może zintegrować wszystkie urządzenia w jedną sterowalną jednostkę. Oprócz oświetlenia i wielu funkcji inteligentnego domu, może również obsługiwać funkcje bezpieczeństwa, takie jak alarmy, kamery i różne czujniki bezpieczeństwa. Aplikacja obsługuje język, którego zwykle używasz w swoim telefonie.

 • Ostateczna regulacja wysokości żyrandola wiszącego:

  1. Najpierw zainstaluj żyrandol wiszący na suficie zgodnie z instrukcjami zawartymi w dołączonej instrukcji.
  2. Aby dokonać ostatecznej regulacji wysokości żyrandola, wystarczy dostosować długość linek zawieszenia.

 • Skróć długość sznurka:

  1. Zwolnić blokadę znajdującą się na górnej krawędzi linki (u podstawy lampy), wciskając ją do wewnątrz korpusu podstawy, a następnie.
  2. Następnie powoli przesuń linkę do góry w kierunku podstawy lampki. Linka pozostanie nieruchoma w wybranej przez Ciebie pozycji.
  3. Wyreguluj w ten sposób wszystkie linki po kolei.

 • Przedłużanie długości linki: jeśli włożyłeś linkę zbyt daleko, musisz ją najpierw zwolnić, dezaktywując pierścień blokujący (ponownie wciskając pierścień blokujący do środka podstawy lampy). Pozwoli to poluzować linkę, a następnie wyregulować ją do wybranej pozycji. W ten sposób wyreguluj wszystkie linki po kolei.

  Nigdy nie ciągnij linek na siłę bez wyłączenia bezpiecznika! Taka manipulacja powoduje uszkodzenia mechaniczne, które nie są objęte reklamacją.

  Dziękujemy za zrozumienie.Oceny produktu

100% Klientów poleca
5.00 (ocenił 1 klient)
10+ Klientów już zakupiło

Pokazać ocenę

Ten produkt w chwili obecnej nie ma żadnej oceny słownej. Bądź pierwszy!

Pytania dotyczące produktu

Do tej pory w dyskusji brak jakichkolwiek wpisów

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi.

22 307 05 83(Pn.- Pt. 8-17:30)

Zapytaj nas

Copyright © 1994 – 2022 Donoci sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i