ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Funkcje lamp Immax NEO w zasięgu ręki | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Funkcje lamp Immax NEO w zasięgu ręki

O markach produktów

Marcin

Firma Immax oferuje szeroką gamę produktów do inteligentnego domu. Poznaj je oraz inne cenne informacje na temat marki.

Inteligentny dom z Immax NEO

Immax NEO spełnia wszystkie parametry najnowocześniejszego rozwiązania inteligentnego domu. Tylko Ty masz kontrolę nad każdym urządzeniem w swoim domu. Zarządzasz jego funkcjami i monitorujesz zużycie.


Aplikacja Immax NEO PRO Ci w tym pomoże. Możesz pobrać ją na swój telefon lub tablet. Znajdziesz ją w App Store lub Google Play.

Seria Immax NEO i Immax NEO LITE

Designowe oświetlenie, system kamer, elementy bezpieczeństwa, ogrzewania, elementy sterujące, żarówki LED i wiele innych. W seriach Immax NEO i Immax NEO LITE znajdziesz pełną gamę urządzeń, dzięki którym Twoje gospodarstwo domowe stanie się inteligentne. 


Inteligentny dom Immax NEO został zaprojektowany tak, aby można było połączyć poszczególne elementy w jedną sterowaną całość. Nad wszystkim czuwa aplikacja Immax NEO PRO. Dzięki temu wszystkie urządzenia mogą komunikować się ze sobą bez wydawania im poleceń pojedyńczo. Wystarczy skorzystać z automatyzacji, a gospodarstwo domowe poradzi sobie samo.


W praktyce może to działać tak, że kiedy wstaniesz rano, uruchomi się ustawiony przez Ciebie łańcuch reakcji. W niektórych pomieszczeniach zostanie włączone światło o zadanej intensywności, temperatura samoistnie wzrośnie do komfortowego poziomu, kamery wyłączą detekcję ruchu i rozpocznie się nawadnianie zewnętrzne zgodnie z aktualną prognozą pogody.

Nie bój się łączyć

Inteligentny dom wciąż idzie do przodu. Urządzenia różnych producentów komunikują się w różny sposób. Immax NEO rozwiązuje ten problem dzięki specjalnej technologii TUYA. Może łączyć produkty działające w sieciach ZigBee, WiFi i Bluetooth Mesh. Jednocześnie jest kompatybilny ze wszystkimi powszechnie używanymi systemami sterowania głosowego, w tym ze skrótami Siri firmy Apple, Alexą firmy Amazon i Asystentem Google.


W przyszłości Immax NEO połączy się także z platformą Matter. To przeniesie kompatybilność na wyższy poziom. Jest to pierwsza platforma umożliwiająca połączenie dowolnych produktów Smart Home w jednym urządzeniu.

Kontrola aplikacji

Sterowanie Immax NEO PRO jest proste, intuicyjne i dostępne z każdego zakątka świata.  Oprócz właściciela z pełnymi uprawnieniami, aplikacją może sterować także dwóch innych administratorów z tymi samymi uprawnieniami i maksymalnie 10 zwykłych użytkowników z ograniczonymi uprawnieniami. Możesz na przykład dodać wszystkich członków rodziny. Immax NEO PRO jest kompatybilny z systemami sterowania głosowego Google Home i Amazon Alexa.


Na stronie głównej aplikacji znajdziesz następujące kategorie:

 1. Po włączeniu aplikacji zobaczysz aktualne ustawienia bezpieczeństwa, ulubione urządzenia i kamerę. Wszystko to znajdziesz w kategoorii „Bezpieczeństwo”.
 2. Możesz zobaczyć wszystkie urządzenia w swoim domu w kategorii „Pokój”.
 3. Kolejna kategoria „Inteligentne sceny” oferuje opcje ustawień scen i automatyzacji.
 4. W kategorii „Aktualności” zobaczysz powiadomienia i nowości w aplikacji.
 5. Do aplikacji została również dodana kategoria „Centrum handlowe”, w której można łatwo kupić urządzenia Immax.

Bezpieczeństwo Twojego domu i aplikacji

Odkryj system bezpieczeństwa Immax NEO. W ofercie znajdują się nieśmiertelne kamery outdoorowe, eleganckie wewnetrzne oraz nowoczesne inteligentne kamery fotowoltaiczne. Możesz stale monitorować obraz na swoim telefonie komórkowym, nawet jeśli jesteś oddalony o setki kilometrów. Funkcje takie jak wykrywanie ruchu, noktowizor i komunikacja dwukierunkowa jedynie podnoszą wysoki standard.


Nowością jest inteligentny zamek do drzwi Immax NEO. Bezkluczykowy dostęp, odcisk palca i możliwość udostępnienia gościom wirtualnych kluczy. Piękno tkwi przede wszystkim w sterowaniu za pomocą inteligentnej aplikacji na telefonie. W aplikacji możesz otworzyć zamek zdalnie lub wygenerować jednorazowy kod dla gości. Zamek spełnia najbardziej rygorystyczne standardy bezpieczeństwa i przeszedł certyfikację Airbnb.


System bezpieczeństwa obejmuje także wideodomofon, czujniki magnetyczne do okien i drzwi oraz czujniki ruchu.


Nową usługą jest przechowywanie w chmurze nagrań z kamer w aplikacji. Umożliwi to zapisanie materiału filmowego i zdjęć z kamer do wykorzystania w przyszłości. Wszystko znajduje się na zdalnym i całkowicie bezpiecznym serwerze. Nikt nie będzie miał szansy zajrzeć w Twoją prywatność.

Oświetlenie Immax

Aby kontrolować ponad 100 typów designerskiego oświetlenia, wystarczy telefon z inteligentną aplikacją Immax NEO PRO. Lampy komunikujące się za pomocą technologii Zigbee muszą być podłączone do inteligentnej bramy. Staje się ona jednostką centralną i łączy urządzenia posiadające ten sam protokół komunikacyjny.


Dynamiczna kontrola światła pozwala zmieniać odcień, kontrolować intensywność i czas automatycznego wyłączania i włączania. Można także włączyć inteligentne sceny. Ustaw, aby ptzy porannemu przebudzeniu towarzyszyło Ci stopniowe włączanie wybranego oświetlenia.


Inteligentne oświetlenie obejmuje opcje wiszące, ścienne, sufitowe i stołowe. Na tym jednak oferta się nie kończy. Bestsellerami są także żarówki zarnikowe LED i paski LED. Obydwa produkty wyróżniają się energooszczędnością i długą żywotnością. Ich kontrola za pomocą inteligentnej aplikacji jest oczywistością.  Wszystkie produkty działają w połączeniu z siecią Wi-Fi lub BT Mesh.

Jak zresetować pilota Immax NEO

Resetowanie pilota Immax NEO składa się z następujących kroków: 

 1. Na pilocie naciśnij jednocześnie przyciski WŁ. i WYŁ.
 2. Przytrzymaj przyciski, aż dioda LED zacznie migać. Nastąpi to po około 5 sekundach.
 3. Dioda LED na pilocie zacznie migać. Oznacza to, że rozpoczął się proces resetowania.
 4. Odczekaj około 40 sekund, aż dioda przestanie migać.
 5. Gdy tak się stanie, resetowanie pilota jest zakończone.


Kiedy zresetować pilota? Istnieje kilka przypadków:

 1. Chcesz anulować wszystkie istniejące ustawienia pilota.
 2. Nie można sparować pilota z lampą.
 3. Planujesz rozparowanie pilota z lampą i chcesz go  sparować z innym oświetleniem.

Jak zresetować światła Immax NEO

Resetowanie lampy Immax NEO jest proste. Najważniejsze jest zachowanie rytmu włączania i wyłączania lampy.

Oto jak to się robi:

 1. Włącz światło 5 razy, a następnie wyłącz je 4 razy głównym wyłącznikiem. Włącz go na jedną sekundę i wyłącz na dwie sekundy.
 2. Przy piątym włączeniu przytrzymaj przycisk sterujący, aż lampka zacznie migać (około dwóch sekund). Potwierdzisz to, wyłączając go na kolejne dwie sekundy, a następnie włączając ponownie. Gdy lampka miga, oznacza to, że resetowanie lampki zakończyło się pomyślnie.


Najczęstszym błędem przy resetowaniu światła jest brak utrzymania rytmu (jedna sekunda przy włączaniu i dwie przy wyłączaniu).Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Powiązane produkty

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i