ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Głośniki | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Filtrowanie

Wczytywanie filtru ...

Głośniki

Vendor 1
  • Najczęściej sprzedawane
  • Najczęściej oglądane
Wyświetl kolejne

Opis kategorii

Głośniki

Wybierz z naszej szerokiej oferty głośników. Głośniki do komputera bez problemu podłączycie za pomocą kabla USB lub wtyczki JACK. Praktycznym rozwiązaniem są głośniki Bluetooth, które możesz łatwo przemieszczać. Do tych głośników możesz podłączyć telefon, laptop lub inne urządzenie do odtwarzania muzyki. Wiele produktów z naszej oferty można równocześnie wykorzystać jako lampę. Ciesz się ulubioną muzyką razem ze wspaniałym oświetleniem.


Przenośny głośnik na każdą chwilę 

Wybierz odpowiadającą ci wielkość przenośnego głośnika i używaj go w podróży, w trakcie wypoczynku z przyjaciółmi czy podczas wieczoru w ogrodzie. Muzykę możesz mieć zawsze ze sobą.


Bezprzewodowe głośniki - połączenie przez Bluetooth

Najbardziej pożądany wariant głośnika. Bezprzewodowe głośniki do telefonu, tabletu i laptopa za pośrednictwem funkcji Bluetooth lub do streamowania z domowej sieci, usług muzycznych  (Spotify, iTunes) i internetowego radia. Warianty z połączeniem przez Wi-Fi są przeznaczone do domu i ewentualnego przemieszczania między pomieszczeniami.


Głośniki do komputera 

Spraw sobie dźwięk dobrej jakości w twoim komputerze lub notebooku. Świetnie sprawdzi się przy oglądaniu ulubionych filmów, słuchaniu muzyki czy innych aktywnościach. 


Copyright © 1994 – 2023 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i