ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Żarówki do każdego oświetlenia | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Żarówki do każdego oświetlenia

O źródłach światła

Marcin

Oświetlenie macie już wybrane. O czym natomiast nie możecie zapomieć jest żarówka. Jakie macie możliwości wyboru?

Żarówki do każdego oświetlenia 

Nieważne, jakie oświetlenie wybraliście, jeżeli nie chodzi o takie z integrowanym źródłem LED, będziecie do niego zapewne potrzebować jakąś żarówkę. Z żarówkami nie jest to takie proste. Możecie wybrać z mnóstwa rodzajów i typów. To nie tylko kwestia doboru właściwej tulei i mocy, lecz trzeba także się zastanowić, czego od światła oczekujecie. 


Od klasyki do modernizmu 

Niektórzy z was nie mogą zrezygnować z klasycznych żarówek. Te są bowiem tanie, natomiast w porównaniu z żarówkami elektrooszczędnymi albo nawet z żarówkami LEDowymi mają bardzo niską wytrzymałość. Z oszczędnymi żarówkami oszczędzicie także na jej działaniu. Coraz bardziej lubiane i chyba najbardziej pożądane są natomiast LED żarówki. Te mają w porównaniu z klasycznymi lub oszczędnymi żarówkami ciut większy koszt zakupu, natomiast różnica nie jest tak znacząca. Są natomiast najbardziej oszczędnym wariantem żarówek. Różnica ceny na pewno się zwróci. Koszty używania są w porównaniu z innym żarówkami o wiele mniejsze. Mają także dłuższą wytrzymalność. 

Jeżeli chcecie regulować natężenie światła, można zakupić ściemnianą żarówkę. W przypadku tej żarówki nie będziecie skazani tylko na zapalenie jej lub zgaszenie. Sami będziecie w stanie zadecydować, czy chcecie światło łagodne czy mocne. 

Postęp w technice jest nie do powstrzymania. Dowodem na to są inteligentne żarówki , z którymi macie kilka możliwości. Możecie je bowiem nie tylko ściemniać według własnych życzeń, lecz możecie do tego wybrać barwę światła. Jeżeli będziecie zadowoleni tylko z jednego koloru światła, możecie wykorzystać ofertę żarówek kolorowych

Niektóre oświetlenia, gdzie żarówka jest ważnym elementem, wymagają czegoś specjalnego. Nawet dla takich przypadków mamy przygotowaną ofertę vintage żarówek, z którymi dodacie całemu oświetleniu zupełnie inny styl.

Jeżeli potrzebujecie zapasową żarówkę samochodową lub wam pękła aktualna, nawet ten rodzaj mamy w ofercie. Znajdziecie u nas wiele rodzajów żarówek. Krótko mówiąc jakiejkolwiek żarówki potrzebujecie, u nas z pewnościa ją znajdziecie.


Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i