ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Three hot WiZ novelties. Security and design in your home | Liderlamp.pl
Nowy system magazynowy działa już prawidłowo i ponownie realizujemy wysyłki z prędkością, do której jesteście przyzwyczajeni. Przepraszamy za wcześniejsze opóźnienia. Więcej tutaj.
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Three hot WiZ novelties. Security and design in your home

O markach produktów

Marcin

Firma Signify, światowy lider w dziedzinie technologii oświetleniowej, wprowadza nowości w naszym sklepie. Seria produktów zapewniających bezpieczeństwo w domu WiZ Home Monitoring, elastyczna neonowa listwa ścienna i kolorowe żarówki żarnikowe.

Monitorowanie domu WiZ dla maksymalnego bezpieczeństwa

Musimy zacząć od inteligentnej i unikalnej serii produktów zapewniających bezpieczeństwo w domu - Monitorowanie domu WiZ. Dostępny jest pakiet startowy, który łączy w sobie inteligentne oświetlenie i bezpieczeństwo. Możesz wykorzystać moc światła i ruchu, aby chronić się przed nieproszonymi gośćmi.Kluczową cechą nowej serii produktów jest idealna integracja oświetlenia i bezpieczeństwa, która znacząco zwiększy komfort Twojego codziennego życia. Wyobraź sobie, że budzisz się w środku nocy z powodu podejrzanych dźwięków. W pośpiechu i zaniepokojeniu podchodzisz do najbliższego włącznika światła i próbujesz odstraszyć nieproszonego gościa. Ale co, jeśli nieproszony gość spróbuje się do Ciebie podkraść, gdy będziesz spać? Wiz Home Monitoring Ci pomoże. Może samodzielnie symulować Twoją obecność i włączać alarmy optyczne. Możesz także zdecydować, jak oświetlenie ma zareagować po wykryciu ruchu: może świecić pełną jasnością, błyskać lub po prostu wyświetlać żywe kolory. Opcje się tutaj nie kończą. Możesz korzystać z intuicyjnych funkcji, do których zaliczają się na przykład regulowane procedury monitorowania, które pozwolą Ci sterować oświetleniem i monitorować, co dzieje się w Twoim domu za pomocą jednego kliknięcia w aplikacji. Wystarczy, że wybierzesz konkretną rutynę. System w ten sposób przyjmie wiadomość o wyjściu z domu i przekaże informację do odpowiednich świateł, które uruchomią się i w przypadku nieproszonej wizyty odstraszą gości .

 


Wykrywanie ruchu SpaceSence

Produkty WiZ obejmują również technologię wykrywania ruchu SpaceSence. Dzięki tej technologii każde kompatybilne światło staje się czujnikiem ruchu, który wykrywa każdy ruch w Twoim domu. Złożony ekosystem WiZ w połączeniu z nową kamerą wewnętrzną zapewnia pełne pokrycie Twojego domu. Od Ciebie zależy, czy chcesz włączyć monitoring całego domu, czy tylko wybranych pomieszczeń. W razie potrzeby równie łatwo i szybko możesz go wyłączyć.

Kamera wewnętrzna WiZ 

Możesz także kupić oddzielną kamerę wewnętrzną, która jest częścią serii produktów Home Monitoring i stanowi ostatni element układanki dla Twojego bezpiecznego domu. W dzień i w nocy pozwoli Ci kontrolować i monitorować zdarzenia oraz powiadomi Cię o każdym nietypowym ruchu lub dźwięku , niezależnie od tego, czy będzie to rozbicie okna czy alarm pożarowy. Otrzymasz także powiadomienie bezpośrednio z kamery, a otwierając aplikację WiZ od razu otrzymasz obraz na żywo tego, co dzieje się w danej lokalizacji. Kamera jest wyposażona w noktowizor, który włącza się automatycznie przy niskim lub słabym oświetleniu. Ponadto może wykorzystywać światło podczerwone do oświetlania przestrzeni, dzięki czemu możesz zobaczyć każdy szczegół na ekranie. Kamera posiada szereg innych funkcji, m.in. dwukierunkową transmisję dźwięku, wykrywanie ruchu na podstawie obrazu, szeroki kąt widzenia aż do 120 stopni, rozdzielczość Full HD czy slot na kartę SD.Nie masz żadnego doświadczenia z inteligentnym ekosystemem WiZ? Nic nie szkodzi. Idealnym wyborem dla Ciebie będzie zestaw startowy Monitoringu Domu, za pomocą którego możesz rozpocząć proste monitorowanie swojego domu. Zestaw ten zawiera nową kamerę wewnętrzną WiZ i oświetlenie WiZ. Możesz skorzystać z opcjonalnych usług subskrypcji, które zapewniają dostęp do większej liczby funkcji. Te funkcje obejmują przechowywanie danych z kamery wewnętrznej WiZ przez maksymalnie 30 dni w chmurze, definiowanie stref ruchu lub ustawianie stref prywatności w wybranych pokojach. I wreszcie, co nie mniej ważne, umożliwi ręczne odtwarzanie nagrań podczas przesyłania z kamery.

Elastyczna neonowa listwa ścienna

Kolejną nowością WiZ w naszym sklepie internetowym jest elastyczna neonowa listwa ścienna (Neon Flex Strip). Jej elastyczność polega na nieskończonej liczbie opcji, dzięki którym będziesz mógł dopasować ją do swoich potrzeb. Pomoże Ci w tym jej długość sięgająca trzech metrów oraz możliwość zginania w różne kształty i obrazy, wedlug potrzeb. Twórz różne sceny świetlne dzięki swojej kreatywności. Chcesz spontanicznie zmienić kształt? Bez problemu. Ściana w Twoim pokoju z listwą będzie wyjątkową ozdobą, którą docenią zwłaszcza nastolatki, ponieważ idealnie nadaje się do grania w gry komputerowe. Kolorowe żarówki żarnikowe 

Nie zapominaj, że nie tylko opakowanie sprawia wrażenie lekkiego, ale także to, co jest w środku. Stylowa żarówka w stylu vintage jest do tego najlepszym wyborem. Już z trzecią nowością WiZ ładnie oświetlisz swój dom. Kolorowe żarówki żarnikowe wykonane są z odważnie żółtych włókien i szklanych żarówek o przyciągającym wzrok różowym kolorze. Do wyboru są różne kształty. Jeśli szukasz żarówek, które łączą w sobie możliwość tworzenia idealnej atmosfery oraz stylowy wygląd, możesz przestać szukać. Znalazłeś je. Będą świetnie wyglądać na przykład nad stołem w jadalni lub w salonie. 

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2022 Donoci sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i