ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Steruj oświetleniem Inteligentnie za pomocą Immax Neo | Liderlamp.pl
Nowy system magazynowy działa już prawidłowo i ponownie realizujemy wysyłki z prędkością, do której jesteście przyzwyczajeni. Przepraszamy za wcześniejsze opóźnienia. Więcej tutaj.
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Steruj oświetleniem Inteligentnie za pomocą Immax Neo

O markach produktów

Marcin

Chciałbyś pozbyć się starych lamp i stworzyć inteligentny dom, w którym możesz wybrać wszystko według siebie? Z oprawami Immax Neo masz najlepszą opcję.

Immax Neo

Jeśli chciałbyś, aby Twój dom lub mieszkanie stało się jeszcze bardziej przytulne i było miejscem, w którym możesz w spokoju odpocząć, niewątpliwie dobrym krokiem będzie stworzenie inteligentnego domu. Możesz to osiągnąć dzięki inteligentnym rozwiązaniom Immax Neo. Ta marka skupia się na inteligentnym oświetleniu. W ich ofercie znajduje się duża liczba inteligentnych produktów. M.in. żarówki ściemnialne lub RGB, inteligentne taśmy LED, a także różne rodzaje ściemnianego oświetlenia którym można wygodnie sterować z kanapy za pomocą pilota lub smartfona. Głównym mottem firmy jest "Inteligentny dom dla każdego". Oznacza to, że mimo wysokiej jakości, znajdziesz tu oprawy w przystępnej cenie dla każdego.


Inteligentne oświetlenie Immax Neo z rabatem

Oświetlenie Immax Neo to wysokiej jakości, nowoczesne i zaawansowane technologicznie oprawy. Zawsze są dostępne w bardzo dobrej cenie, ale teraz masz szansę, aby niektóre z nich zdobyć jeszcze taniej. Na wybrane produkty z serii inteligentnych lamp Immax Neo oferujemy duży rabat. Jeśli więc nadal nie możesz się zdecydować, nie ma lepszej okazji na zakupy niż teraz.

Designerskie oświetlenie

Ściemniane lampy Immax Neo są bardzo popularne. Jeśli lubisz czyste, białe światło, zakochasz się w tych lampach. Możesz wybrać temperaturę bieli w różnych intensywnościach. Jeśli bardziej lubisz kolorowe światła, zajrzyj do kategorii świateł z funkcją RGB. Ponieważ jest to inteligentne oświetlenie, nie musisz już nawet wstawać z kanapy lub spod ciepłego koca, aby nim sterować. Można to robić za pomocą pilota, który zazwyczaj jest częścią zestawu, lub za pomocą smartfona po pobraniu aplikacji Immax NEO PRO. Jest również możliwa głosowa obsługa. Jeśli chodzi o rodzaje oświetlenia, znajdziesz u nas duży wybór. Od żarówek po żyrandole i lampy sufitowe w różnych wzorach. Immax NEO oferuje ponad 70 różnych lamp. Od klasycznych, przez kubistyczne, po proste modernistyczne wzory.


Sterowanie oświetleniem Immax Neo

Dużą liczbą inteligentnych świateł Immax Neo można sterować za pomocą aplikacji Immax NEO PRO która działa na platformie Tuya. Jest to platforma globalna. Możesz dzięki niej robić naprawdę ciekawe rzeczy. Można integrować wszystkie inteligentne urządzenia Immax NEO oraz urządzenia innych producentów. Warunkiem jest to, aby komunikowały się przez ZigBee 3.0 na platformie Tuya. Dotyczy to na przykład popularnych lamp Philips Hue czy produktów marki LIDL. Ułatwia to połączenie grupy urządzeń, które masz w domu, w jedną sterowalną jednostkę. Za pomocą jednego elementu sterującego będziesz mieć pod ręką alarm, kamerę lub inne czujniki bezpieczeństwa, oprócz świateł i podobnych rodzajów inteligentnych produktów. Kolejną świetną wiadomością jest to, że wszystko możesz skonfigurować w języku obsługiwanym przez Twój telefon, w tym wypadku po polsku.


Opcje zdalnego sterowania oświetleniem::


•    Za pomocą pilota 

Częścią inteligentnego oświetlenia jest pilot, za pomocą którego można włączać i wyłączać podstawowe funkcje, regulować intensywność oraz barwę termiczną. Pilot komunikuje się za pomocą technologii ZigBee.


•    Za pomocą urządzenia mobilnego i aplikacji Immax NEO PRO

Inteligentna aplikacja Immax NEO PRO to serce Twojego inteligentnego domu. Dzięki niemu możesz sterować oświetleniem za pomocą telefonu lub tabletu. Aplikacja i oświetlenie muszą być połączone z inteligentną bramka SMART BRIDGE. Tylko w ten sposób można uzyskać wszystkie inteligentne funkcje, w tym ustawianie inteligentnych scen i pełną automatyzację.


Zalety aplikacji Immax NEO PRO


•    platforma TUYA

Aplikacja Immax NEO PRO działa na globalnej platformie TUYA. Jest to najbardziej zaawansowany system inteligentnego domu, z którego korzysta ponad 5 000 światowych producentów inteligentnych urządzeń. Produkty na platformie TUYA są ze sobą w pełni kompatybilne.•    Zgodność

Możesz podłączyć światła różnych producentów do aplikacji Immax NEO PRO i w pełni połączyć je z Immax NEO . Warunkiem jest korzystanie z platformy TUYA . Dzięki temu nie ma już znaczenia, czy komunikują się za pomocą technologii Bluetooth, Wi-Fi, czy Zigbee . Zawsze otrzymujesz jedną kontrolowalną jednostkę. W poniższej tabeli z łatwością odnajdziesz możliwość połączenia Immax NEO i innych produktów.

•    Szeroki zakres funkcji

Aplikacja Immax NEO PRO została zaprojektowana w celu zapewnienia wydajnej kontroli wszystkich podłączonych świateł. Możesz tworzyć inteligentne sceny w aplikacji i w pełni zautomatyzować cały system. Jednocześnie istnieje możliwość monitorowania poboru prądu podłączonych urządzeń.


Jak uruchomić system?

Aplikacja Immax NEO PRO est dostępna w Apple Store i Google Play

  1.  Pobierz aplikację  Immax NEO PRO .
  2. Włącz aplikację na telefonie komórkowym lub tablecie.
  3. Jeśli nie masz jeszcze aktywnego konta, zarejestruj się.
  4. Sam wybierz, czy chcesz spróbować pracy w trybie testowym, czy bez niego.
  5. Po zalogowaniu otworzą się Twoje ustawienia domowe.
  6. Dodając oprawy, postępuj zgodnie z prostym przewodnikiem, urządzenie można wyszukać ręcznie lub skanując, gdy sama aplikacja zaoferuje Ci urządzenie w pobliżu.


Kompatybilność z Philips HUE i innymi systemami.

Inteligentne światła Immax NEO wykorzystują do komunikacji technologię Zigbee i można je łączyć z produktami Philips HUEIKEA lub Samsung SmartThings. Jednocześnie są kompatybilne z asystentami głosowymi Amazon AlexaApple Siri i Google Assistant.


Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1994 – 2022 Donoci sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i