ReviewsWidget_ReviewsAboutUs Sprawdzone przez klientów | Liderlamp.pl
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Do otrzymania darmowej dostawy brakuje jeszcze 200
Wszystkie kategorie

Sprawdzone przez klientów

O firmie

Marcin

Mamy dla Państwa kolejną znakomitą wiadomość. Otrzymaliśmy wysoką ocenę na Ceneo.pl.

Dzięki temu, że stale staramy się ulepszać nasze usługi i nieustannie doskonalimy cały proces związany z zakupem, dorobiliśmy się wysokiej oceny. A czego właściwie ocena ta dotyczy? Po każdym zakupie klient za pośrednictwem portalu Ceneo.pl ma możliwość oceny całego zakupu poprzez wypełnienie krótkiej ankiety, którą zawsze otrzyma na wskazany mail. Klient ocenia na przykład komunikację, jakość towaru czy dostawę. I właśnie dlatego, że staramy się robić maksimum byście Państwo byli zadowoleni, możemy pochwalić się wysoką oceną - 4,5 z 5.

Staramy się stale dotrzymywać kroku

To, że uzyskaliśmy wysoką ocenę, nie jest jednak powodem do tego, byśmy mogli przestać nadal nad sobą pracować. Wręcz przeciwnie. Będziemy się starali jeszcze bardziej, byśmy nadal mogli budować Wasze zaufanie i je utrzymać. Naszym głównym mottem zawsze bowiem było, jest i będzie to, że najważniejszy jest zadowolony klient, który zawsze chętnie do nas wróci.
 

Autor článku:

Marcin
Marcin Specjalista ds. obsługi klienta

Marcin jest nie tylko specjalistą od obsługi klienta, ale także entuzjastą nowoczesnego oświetlenia LED.W swoich artykułach doradzi Państwu, jak zaoszczędzić na energii elektrycznej lub zdradzi wiele pomysłów na doskonałe oświetlenie Państwa domu i ogrodu.'

Pytajcie się o cokolwiek

Marcin

Doradzę z wyborem i problemami technicznymi

22 307 05 83(pn.-pt. 8-17:30 godz.)

Zapytajcie się
 

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych. i